Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Národopisný soubor Archlebjan

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Prioita našeho spolku je časté setkávání. V našem sdružení preferujeme serioznost Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NEFOSIN

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Záležitosti řešíme s ochotou. Za kvalitu našeho poradenství ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camera o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Naše společnost se specializujeme na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské centrum kultury a vzdělávání

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Heřmánek

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naši činnost tvoří také poradenství. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Zajímáme se o tradice, o čemž vypovídá mimo jiné náš populární folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farmářské trhy

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Iniciujeme společná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura srdcem

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Důležité pro nás je seriozní jednání. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hron

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub filmových amatérů Frýdek-Místek

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Organizujeme společná příjemná setkání. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku