Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení pěveckého sboru Camerata

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Nabízíme možnost společného setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Schelie Nielsen

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Věřte naší serioznosti. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ensemble Guillaume

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Mladost

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Q

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Náš spolek je seriozní. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přílepský kulturní spolek

Naše sdružení je tu pro lidi. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel dětského pěvěckého sboru Radost Praha

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Našim radám můžete věřit. Spolehněte se na naše seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Musica Minore

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rytmika Šumperk

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní centrum tance o.s.

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku