Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jihočeské folklorní sdružení

Pořádáme sdružení podobných lidí. Našim členům umožňujeme společné setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Staňte se součástí našeho folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Bok - umělecké sdružení

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácký soubor písní a tanců Vysočan

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Virtuosi di Mikulov

Naše sdružení spojuje lidi. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spacium, o.p.s.- Umělecký sdružení a spolek

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Nabízíme možnost poradenství. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Sdružujeme všechny hráče kuželek. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení mezinárodního festivalu Bohuslava Martinů, obecně prospěšná společnost

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Nabízíme také poradenské služby. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazz Bez Hranic- Umělecké sdružení a spolek

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Styl - Dance Teplice

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Kyvadlo

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inter-Kontakt-Grafik, občanské sdružení

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Na naši serióznost se spolehněte. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku