Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Salvátor - Chrudim

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení skupina historického a scénického šermu Páni z Cornštejna, rytíři řádu keltského kříže

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský pěvecký sbor Zvoneček

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Collegium Camerale Trutnov

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TŠ Metronom- Rudolf Janoud

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Organizujeme společná příjemná setkání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východočeské středisko Obce spisovatelů

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koloseum Dance Team Plzeň

Naše sdružení spojuje lidi. Pořádáme mnohá společná setkávání. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura pro Kladno, s.r.o.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Zaručíme se za ochotu svých členů. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Con brio

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Haute Coiffure Francaise

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Jednáme seriozně. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku