Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mikrochor

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fuego Říčany

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše rady vám v mnohém pomohou. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Chorus Egrensis

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený pěvecký sbor Jasoň

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komorní sbor Kantiléna

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horačky folklorní soubor

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pro všechny milovníky architektury je zde náš spolek. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek. Náš spolek se může pochlubit vlastním folklorním souborem. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Písničkou ke slunci

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Uvítáme Vás při společném setkávání. Důležité pro nás je seriozní jednání. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komorní orchestr Jaroslava Kociana

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amatérský kulturní spolek A.KU.S Verneřice o.s.

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paprsek Mladá Boleslav

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku