Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiskra Raspenava, o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. V našem sdružení se věnujeme tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Dobrovít Dobrovice

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Organizujeme společná setkávání. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Monika Velková

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Nadchneme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chorus Ostrava

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bezmocná hrstka

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TakyRyba

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FreeTime

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Nechte se s námi pohltit kuželkami. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Do & Do ORLOVÁ družstvo umělců

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. V našem sdružení preferujeme serioznost Svým členům nabízíme společné setkávání. Připravíme poradenství na míru. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel loutkového divadla Jiskra v Praze 8 - Kobylisích

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Zúčastněte se společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldstars o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici. Náš divadelní soubor je zde pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku