Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pěvecký sbor Pěslav - Ozvěna

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Organizujeme společná setkávání. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Serioznost je naší devizou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Ludmila Sikorová, divadlo pro děti

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Pořádáme mnohá společná setkávání. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel sborového zpěvu na Masarykově univerzitě

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Poskytujeme servis včetně poradenství. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V karanténě

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Sdružujeme všechny hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený komorní sbor z Tachova - KOZTliveCZ

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SemTamFór

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Jednáme s každým serózně. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tornádo Praha Country Dances

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Připravíme poradenství na míru. Věci řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace hudebních umělců a vědců

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Setkávání jsou naší prioritou. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Jedině my vám dobře poradíme. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPAFI, o.s.

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost F. X. Šaldy

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí. V našem spolku se cvičí japonské bojové umění judo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku