Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dětský folklorní soubor Dunaječek

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Zaměřujeme se na společná setkávání. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Staňte se součástí našeho folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Mošnov

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. U nás můžete realizovat různá setkávání. Jsme gymnastický spolek s dlouhou tradicí. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní centrum Poděbrady

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BDM

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Přistupujeme k vám ochotně. Zajišťujeme také různá setkávání. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LR cosmetic Dance team

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Českomoravská studentská společnost Williama Shakespeara

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. V našem sdružení preferujeme serioznost Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Javorník Brno - folklorní soubor

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Zabýváme se poradenskými službami. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Provozujeme velmi známý folklorní soubor. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Puellae cantantes

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Svým členům nabízíme společné setkávání. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše organizace nabízí i poradenství. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Tecktonik Club, občanské sdružení

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Jednáme jedině seriozně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gabriel. o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Vaší jistotou je naše serioznost. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Jsme místem pro různá setkávání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku