Nepřehlédněte

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Smíšený pěvecký sbor NOTABENE Bojkovice

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Našemu poradenství můžete důvěřovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Pueri Gaudentes Praha

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trutnovský literární klub, o.s.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Poskytujeme poradenství všeho druhu. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Ohromíme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dechový orchestr Akorďanka

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Umožníme vám pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hortensia

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční studio Stolárna

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Přijďte na některá naše setkávání. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Šindelář

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub Votice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ProKultura

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Slibujeme Vám seriózní jednání. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Furiant - Soubor lidových písní a tanců České Budějovice

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Naše organizace je velice ochotná. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku