Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ročovský smíšený pěvecký sbor, o.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Ochotu vůči členům Vám garantujeme. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Effatha, o.p.s.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Naši zpěváci založili také populární pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Aloise Jiráska Úpice - jednota divadelních ochotníků

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Náš divadelní soubor je zde pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BuranTeatr o.s.

Podporujeme sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Naše rady vám v mnohém pomohou. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro zachování Hořických pašijových her

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Zajišťujeme také poradenskou činnost. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Nabízíme vám naši maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovácký krúžek v Brně

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Sázíme rovněž na poradenství. Jednáme s každým serózně. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národopisný soubor Včelaran

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Rokaso Uherské Hradiště o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Zaručíme se za ochotu svých členů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČeskýRock

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace uměleckých a produkčních agentur ČR

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Zaručíme se za ochotu svých členů. Získejte naše seriózní služby. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku