Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kultura pro Kladno, s.r.o.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Zaručíme se za ochotu svých členů. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Con brio

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Haute Coiffure Francaise

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Jednáme seriozně. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení Campanula

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Nahoď Praha

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Seriózní chování je pro nás zásadní. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Pod záštitou našeho sdružení funguje úspěšný divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soubor historického tance Salome Jana Anna Sobolíková

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční studio B-Fresh

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Ochotou rozhodně nešetříme. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Promusic občanské sdružení

Naše sdružení spojuje lidi. Také poskytujeme poradenství v oboru. Zúčastněte se společných setkání. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Carmina

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Zaručíme se za ochotu svých členů. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Pořádáme mnohá společná setkávání. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nanohach

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku