Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Musical Havířov

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PPS MLADOST

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Jedině my vám dobře poradíme. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dechová hudba Svárovanka, Strážnice

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. V našem sdružení preferujeme serioznost Svým členům nabízíme společné setkávání. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komorní smíšený sbor Kantila- Umělecká sdružení a spolky

Vítá vás naše sdružení lidí. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dreams Country Zlín

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám také zahrát kuželky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bluegrassová asociace

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Přinášíme příležitost k setkávání. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Na naší serióznosti si zakládáme. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fórum mladých

Vítá vás naše sdružení lidí. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Seriózní chování je pro nás zásadní. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Collegium 2001 - sdružení pro současnou hudbu

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. U nás můžete realizovat různá setkávání. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Náš spolek je seriozní. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní PEN - Klub - České centrum PEN - Klubu

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme spolek hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chrámový sbor Adama Michny Jindřichův Hradec

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Nabízíme vám různé poradenské služby. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku