Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Umělecká sdružení a spolky

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Javorník Brno - folklorní soubor

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Zabýváme se poradenskými službami. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Provozujeme velmi známý folklorní soubor. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Puellae cantantes

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Svým členům nabízíme společné setkávání. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše organizace nabízí i poradenství. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Tecktonik Club, občanské sdružení

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Jednáme jedině seriozně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gabriel. o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Vaší jistotou je naše serioznost. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Jsme místem pro různá setkávání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laetitia - spolek pro vokální a komorní hudbu

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Spolehněte se na naše cenné rady. Vaší jistotou je naše serioznost. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Starlite Praha občanské sdružení

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská opera Praha

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Jsme seriozní organizací. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Nabízíme Vám i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro tvořivou dramatiku

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeská magická lóže

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku