Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Zlínský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Zlínský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hudební sdružení Zlín

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Věřte naší serioznosti. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení výtvarných umělců a teoretiků jihovýchodní Moravy

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Jsme místem pro různá setkávání. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel lidové kultury Kašava

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Naši členové mají možnost společného setkávání. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. V našem svazu je mnoho aktivních turistů. U nás se hrají kuželky. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Musica Minore

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hlahol Mysločovice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Máme seriozní přístup. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malé Zálesí, občanské sdružení

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Jsme seriozní organizací. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Přidejte se k našemu folklornímu souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dechová hudba Valaška

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor KUNOVJAN

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Věci řešíme ochotně. Serioznost je u nás prvořadá. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zajímáme se o tradice a provozujeme vlastní folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dechová hudba Šarovec

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Svou činnost praktikujeme seriozně. Součástí naší činnosti je také poradenství. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilém Tetera

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. U nás můžete se seriózností počítat. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku