Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Zlínský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Zlínský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení výtvarných umělců moravsko-slovenského pomezí, občanské sdružení

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Svou činnost praktikujeme seriozně. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašský soubor písní a tanců Bača

Vítejte v našem sdružení lidí. Za kvalitní poradenské služby ručíme. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Provozujeme velmi známý folklorní soubor. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soubor písní a tanců Dolina o.s

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Naše organizace je velice ochotná. Prvořadá je pro nás serioznost. Spolehněte se na naše cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská opera Zlín

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše organizace nabízí i poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cimbálová muzika Harafica

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravské děti

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hukilau Square Dance Club

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se hrají kuželky. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní studio Buchlovice

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hudební sdružení Hrachokout

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národopisný soubor Včelaran

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku