Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Ústecký kraj)

Umělecká sdružení a spolky Ústecký kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Děčín, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Con brio

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amatérský taneční klub Rytmus - Chlumec

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Serioznost je u nás prvořadá. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Děčínské barokní kvarteto

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vivasong Vít Vávra

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amatérský kulturní spolek A.KU.S Verneřice o.s.

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Bounce Clan

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Vše řešíme ochotně. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční život

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Slibujeme Vám seriózní jednání. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Karima

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení JUNO

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Funky dangers

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku