Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Ústecký kraj)

Umělecká sdružení a spolky Ústecký kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Děčín, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Amatérský kulturní spolek A.KU.S Verneřice o.s.

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Bounce Clan

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Vše řešíme ochotně. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční život

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Slibujeme Vám seriózní jednání. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Karima

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení JUNO

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Funky dangers

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ročovský smíšený pěvecký sbor, o.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Ochotu vůči členům Vám garantujeme. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Vojta

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Zajišťujeme také různá setkávání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ročovský pěvecký sbor o.s.

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Jsme odborníci i v poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hron

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku