Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Ústecký kraj)

Umělecká sdružení a spolky Ústecký kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Děčín, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ročovský smíšený pěvecký sbor, o.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Ochotu vůči členům Vám garantujeme. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Vojta

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Zajišťujeme také různá setkávání. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ročovský pěvecký sbor o.s.

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Jsme odborníci i v poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hron

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brixiho komorní soubor Teplice

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Zúčastněte se společných setkání. Naši členové jsou velmi ochotní. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BDM

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Přistupujeme k vám ochotně. Zajišťujeme také různá setkávání. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Styl - Dance Teplice

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hynkovo hravé divadlo, o.s.

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace polio

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Pod záštitou našeho spolku působí divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Puellae cantantes

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Svým členům nabízíme společné setkávání. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Naše organizace nabízí i poradenství. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku