Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Středočeský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Středočeský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vzdorospolek - literární sdružení

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Jiří, občanské sdružení

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel dechové hudby v Lysé nad Labem

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Vše řešíme ochotně. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornforum - česká hornová společnost J.V.Sticha Punto

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Přijďte na některá naše setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub sportovního tance Calypso

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek AKABABA

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Věnujeme se divadlu, o čemž vypovídá také náš divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Rytmus

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Spoléháme se na serioznost. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trialog Dance

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme příležitosti k setkávání. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lázně Toušeň

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Specializujeme se na oblast poradenství. Zveme Vás ke společným setkáním. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Jsme sdružení herců provozujících divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní sdružení TYL

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku