Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Středočeský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Středočeský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chorus Angelus

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Připravíme poradenství na míru. Organizujeme společná setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecká společnost Orbis pictus: Europa

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tuchlováček o.s.

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fuego Říčany

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše rady vám v mnohém pomohou. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Urození rváči

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Vše řešíme ochotně. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Věnujeme se také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub Votice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro improvizaci v umění

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadla Kladno, s.r.o.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Poskytujeme poradenství i konzultace. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní zařízení města Slaného

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Jsme organizace, která poskytuje poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slánská scéna

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku