Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Středočeský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Středočeský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum pro improvizaci v umění

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadla Kladno, s.r.o.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Poskytujeme poradenství i konzultace. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní zařízení města Slaného

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Jsme organizace, která poskytuje poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slánská scéna

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Schelie Nielsen

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Věřte naší serioznosti. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Bönischová

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Zveme Vás ke společným setkáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura pro Kladno, s.r.o.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Zaručíme se za ochotu svých členů. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Musica Florea

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Věnujeme se hraní hudby, zejména pak té z období baroka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Bohuslava Matiáše

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. S radostí poskytujeme i poradenství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub CrossDance při 4. ZŠ Kolín

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku