Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Plzeňský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Plzeňský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Divadlo pod lampou, o.p.s.

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká píseň Plzeň, o.s.

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NEFOSIN

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Záležitosti řešíme s ochotou. Za kvalitu našeho poradenství ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tachovský dětský sbor

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Jednou z našich předností je ochota. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Creativo

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Naše sdružení nabízí i poradenství. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Náš spolek se vyznačuje ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený komorní sbor z Tachova - KOZTliveCZ

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Osada Horní Bříza

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prácheňský syndikát V-ART Horažďovice-Písek

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Nabízíme možnost společného setkávání. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Bartovský, taneční studium

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wakantopa - w kruhu- Umělecká sdružení a spolek

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku