Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Plzeňský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Plzeňský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jazz Bez Hranic- Umělecké sdružení a spolek

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kohout - umělecké sdružení

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Členové našeho sdružení se věnují tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koloseum Dance Team Plzeň

Naše sdružení spojuje lidi. Pořádáme mnohá společná setkávání. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOLOSEUM DANCE TEAM PLZEŇ

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavovanka - Jan Votruba

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Nabízíme ochotu při jednání s vámi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myšák

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Představujeme divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Propadlo

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Jednáme jedině seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo pod lampou, o.p.s.

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká píseň Plzeň, o.s.

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NEFOSIN

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Záležitosti řešíme s ochotou. Za kvalitu našeho poradenství ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku