Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Plzeňský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Plzeňský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Tachov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roman Bartovský, taneční studium

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wakantopa - w kruhu- Umělecká sdružení a spolek

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub Plzeň- Umělecké sdružení a spolek

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazz Bez Hranic- Umělecké sdružení a spolek

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kohout - umělecké sdružení

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. V našem svazu se sdružují hráči kuželek. Členové našeho sdružení se věnují tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koloseum Dance Team Plzeň

Naše sdružení spojuje lidi. Pořádáme mnohá společná setkávání. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOLOSEUM DANCE TEAM PLZEŇ

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavovanka - Jan Votruba

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Nabízíme ochotu při jednání s vámi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myšák

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Představujeme divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Propadlo

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Jednáme jedině seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku