Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Pardubický kraj)

Umělecká sdružení a spolky Pardubický kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení mezinárodního festivalu Bohuslava Martinů, obecně prospěšná společnost

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Nabízíme také poradenské služby. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Přinášíme příležitost k setkávání. Naši činnost tvoří také poradenství. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Vzděláváme děti zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Chlapeckého sboru Bonifantes

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek je velice seriózní. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Promusic občanské sdružení

Naše sdružení spojuje lidi. Také poskytujeme poradenství v oboru. Zúčastněte se společných setkání. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Východočeské středisko Obce spisovatelů

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Carmina

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Zaručíme se za ochotu svých členů. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Pořádáme mnohá společná setkávání. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek divadelních ochotníků Derniéra

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Přistupujeme k vám ochotně. U nás můžete realizovat různá setkávání. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Continuo Pardubice

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národopisný soubor Formani Slatiňany

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Setkávání jsou naší prioritou. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub TK Chvaletice

Naše sdružení je tu pro lidi. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Naší zásadou je seriozní jednání. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku