Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Pardubický kraj)

Umělecká sdružení a spolky Pardubický kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Spolek divadelních ochotníků Derniéra

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Přistupujeme k vám ochotně. U nás můžete realizovat různá setkávání. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Continuo Pardubice

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národopisný soubor Formani Slatiňany

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Setkávání jsou naší prioritou. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub TK Chvaletice

Naše sdružení je tu pro lidi. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Naší zásadou je seriozní jednání. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Iuventus Svitavy

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici. Tenis je hlavním bodem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub Pardubice

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Ochotu poradit od nás můžete čekat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Somebody´s singing

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub Vysoké Mýto

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Připravujeme různá zájmová setkávání. Poskytujeme servis včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hlásek - sdružení dětských pěveckých sborů

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nevídáno

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku