Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Olomoucký kraj)

Umělecká sdružení a spolky Olomoucký kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pěvecký sbor Canzonetta Bludov- Umělecké sdružení a spolek

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Karel Pajer

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel folkloru Severní Hané - Umělecké sdružení a spolek

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Na Štaci, o.s.

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Náš divadelní soubor je zde pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská kulturní zařízení

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa music

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Zúčastněte se společných setkání. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mužský pěvecký sbor Orlice Prostějov

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Jsme seriozní organizací. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rytmika Šumperk

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Punk Floid

Vítá vás naše sdružení lidí. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Ochota poradit je pro nás základ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Big band Žerotín Olomouc

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naši členové jsou velmi ochotní. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Spoléháme se na serioznost. Setkávání jsou naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku