Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Olomoucký kraj)

Umělecká sdružení a spolky Olomoucký kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Big band Žerotín Olomouc

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naši členové jsou velmi ochotní. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Spoléháme se na serioznost. Setkávání jsou naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmonie Šternberk

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Serioznost je u nás prvořadá. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polécké Tyjátr, o.s.

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Švancara - umělecké sdružení

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Jedině my vám dobře poradíme. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alyaschca Crew o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Proxima Olomouc

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vocallica, o.s.

Naše společnost je občanským sdružením lidí. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Organizujeme společná setkávání. V našem sdružení preferujeme serioznost K dispozici máme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mužský pěvecký sbor Orlice Prostějov

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Nabízíme vám naši maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní soubor ŠOK Staré Město o.s.

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Těšíme se na společné setkávání. Oslovte nás i za účelem poradenství. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. I vy se můžete stát členem našeho divadelního souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Písničkou ke slunci

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Uvítáme Vás při společném setkávání. Důležité pro nás je seriozní jednání. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku