Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Olomoucký kraj)

Umělecká sdružení a spolky Olomoucký kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Taneční klub Proxima Olomouc

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vocallica, o.s.

Naše společnost je občanským sdružením lidí. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Organizujeme společná setkávání. V našem sdružení preferujeme serioznost K dispozici máme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mužský pěvecký sbor Orlice Prostějov

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Nabízíme vám naši maximální ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní soubor ŠOK Staré Město o.s.

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Těšíme se na společné setkávání. Oslovte nás i za účelem poradenství. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. I vy se můžete stát členem našeho divadelního souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Písničkou ke slunci

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Uvítáme Vás při společném setkávání. Důležité pro nás je seriozní jednání. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Dunaječek

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Zaměřujeme se na společná setkávání. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Staňte se součástí našeho folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení Vlastimila Prostějov

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Jednáme seriozně. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Setkávání jsou naší prioritou. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIVADÉLKO malé Bo

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Náš spolek provozuje úspěšný divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A - klub Hranice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Vše řešíme s ochotou. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Dance Company

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Přinášíme příležitost k setkávání. Organizujeme tábory pro děti i dospělé. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku