Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Moravskoslezský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Moravskoslezský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Skupina historického šermu TIZON

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkávání jsou naší prioritou. Vše řešíme s ochotou. Serioznost je naší devizou. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slavík Moravia

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Musical Havířov

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor CATENA MUSICA Frýdek-Místek

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Polské umělecké sdružení ARS MUSICA

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský pěvecký sbor Sedmihlásek při ZŠ Vrbno pod Pradědem

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Permoník

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní společnost Kozlovice

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub DOMINO Orlová

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D9

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Staňte se členem našeho divadelního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku