Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Moravskoslezský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Moravskoslezský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mezinárodní hudební festival Janáčkův máj, o.p.s.

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Najdete u nás i poradenství. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení slezských učitelek Opava

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Podolanka

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Připravíme poradenství na míru. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chorus Ostrava

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Tecktonik Club, občanské sdružení

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Jednáme jedině seriozně. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM č. 19061 Krokodýl

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro umění a výchovu Talent

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bludný kámen, o.s.

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stars Ostrava o.s.

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Přijďte na některá naše setkávání. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LR cosmetic Dance team

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku