Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Moravskoslezský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Moravskoslezský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Akcent Ostrava

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Sdružujeme všechny, kteří mají rádi gymnastiku. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení slezských učitelek Opava

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Oslovte nás i za účelem poradenství. Vše řešíme s ochotou. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIDEDAnce - taneční studio

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Jednou z našich předností je ochota. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub angažovaných muzikantů

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Jednáme s ochotou. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olšina

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Zaručíme Vám serióznost jednání. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Seniorský folklorní soubor Ischias

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Najdete u nás i poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Přidejte se k našemu folklornímu souboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecké sdružení filmařů

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Serioznost je naší devizou. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Ondráš v Novém Jičíně

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Přistupujeme k vám ochotně. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Mošnov

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. U nás můžete realizovat různá setkávání. Jsme gymnastický spolek s dlouhou tradicí. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub filmových amatérů Frýdek-Místek

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Organizujeme společná příjemná setkání. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku