Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Liberecký kraj)

Umělecká sdružení a spolky Liberecký kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pěvecký sbor Ještěd - Umělecký sdružení a spolek

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. K dispozici máme i poradenství. Zaručíme se za ochotu svých členů. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spacium, o.p.s.- Umělecký sdružení a spolek

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Nabízíme možnost poradenství. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Sdružujeme všechny hráče kuželek. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škola-Děti-Rodiče, Pěvecké sdružení ve Vratislavicích nad Nisou- Umělecký sdružení a spolek

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Na naší serióznosti si zakládáme. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Artefaktum - CZ

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní soubor Tyl

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mistral Company

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Přijďte se zapojit do našich setkávání. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Vše řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Umělecké sdružení M - film, výroba videopořadů - Umělecká sdružení a spolky

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Poskytujeme servis včetně poradenství. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Effatha, o.p.s.

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Nabízíme příležitosti k setkávání. Představujeme pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Svobodná škola umění - Umělecká sdružení a spolky

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S[c]hody

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Náš spolek provozuje úspěšný divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku