Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Královéhradecký kraj)

Umělecká sdružení a spolky Královéhradecký kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orchestr Primavera při ZUŠ Na Střezině

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Jsme místem pro různá setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní klub

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Ochotně přijímáme nové členy. Zabýváme se poradenskými službami. Prvořadá je pro nás serioznost. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komorní sbor Kantiléna

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

step - taneční klub

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Spolehněte se na naše cenné rady. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Zúčastněte se společných setkání. Užijte si tanec s naším spolkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazz Goes to Town

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Obědovice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Našim radám můžete věřit. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hradecké komorní tucteto

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hradecká cimbálová muzika

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Těšíme se na společné setkávání. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Collegium Camerale Trutnov

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jičíňáček

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Svým členům nabízíme společné setkávání. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku