Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Kraj Vysočina)

Umělecká sdružení a spolky Kraj Vysočina

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společenství za zřízení pomníku Gustava Mahlera v Jihlavě

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace je velice seriózní. Iniciujeme společná setkávání. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Ochota poradit je pro nás základ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský pěvecký sbor Zvoneček

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Street Busters

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení Campanula

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Svatopluk Žďár nad Sázavou

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Organizujeme společná setkávání. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nová kůže rock

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení skupina historického a scénického šermu Páni z Cornštejna, rytíři řádu keltského kříže

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční klub Pelhřimov, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pernula - sdružení pro tvořivou práci, vzdělávání a celkový rozvoj osobnosti

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Seriózní chování je pro nás zásadní. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeská hasičská dechová hudba Božejáci, o. s.

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Oslovte nás i za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku