Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Karlovarský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Karlovarský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miloš Bok - umělecké sdružení

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Paderewski

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Naše sdružení pořádá výstavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soubor písní a tanců Dyleň Karlovy Vary

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Náš folklorní soubor sdružuje všechny zájemce o tuto oblast. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D-Team o.s. Karlovy Vary

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovarská oblast Unie výtvarných umělců

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Poskytneme vám také poradenství. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Jednou z našich předností je ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční studio Zdeňka Fialy

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naše sdružení nabízí i poradenství. Věřte naší serioznosti. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ambrenau

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hudební divadlo HNEDLE VEDLE

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Využijte naší nabídky poradenství. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Chorus Egrensis

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FOS Sokolov

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Najdete u nás i poradenství. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Hojně se věnujeme pořádání výstav. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku