Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Jihomoravský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Jihomoravský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KANTILÉNA, o.p.s.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční studio B-Fresh

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený pěvecký sbor Rastislav - Umělecká sdružení a spolky

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BAS - Brněnský akademický sbor

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Organizujeme společná příjemná setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovácký krúžek Svatobořice - Mistřín

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Provozujeme úspěšný folklorní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Camerata Brno

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Pro všechny nabízíme ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Lukáš Navrátil

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Pracujeme poctivě a ochotně. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený pěvecký sbor Cantamus Corde Jezeřany-Maršovice

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Oslovte nás i za účelem poradenství. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Se seriózním chováním u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Mladost

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Osho Sugama Meditation Center

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Spolehněte se na naše seriózní chování. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku