Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Jihomoravský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Jihomoravský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká společnost kontrabasistů

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Nabízíme vám různé poradenské služby. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Javorníček Brno Dětský folklorní soubor

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Pořádáme také tábory. Přijďte si k nám také zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Virtuosi di Mikulov

Naše sdružení spojuje lidi. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smíšený pěvecký sbor Rastislav Blansko

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Jednáme seriozně. Je pro vás připraveno i poradenství. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kuk & Cuk

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naši členové mají možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bezmocná hrstka

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TakyRyba

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národopisný soubor Břeclavan

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přidejte se k nám na hraní kuželek. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční studio B-Fresh

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Ochotou rozhodně nešetříme. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camera o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Naše společnost se specializujeme na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku