Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Jihočeský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Jihočeský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kultura Cabrov o.s.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Přistupujeme k vám ochotně. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŽAS ženský amatérský spolek

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ KERAMIČKA

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Square dance club Šumaváček

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeská magická lóže

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Venkovská dudácká muzika Bedrník

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. S každým jednáme seriozně. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Koubek - písničkář, spisovatel a filmař

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Naše instituce nabízí také poradenství. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční škola Stanislava Schöna Lastdanceteam

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Umožníme vám pravidelná setkávání. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Důležité pro nás je seriozní jednání. Pokud jste se zamilovali do tance, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení FEST 2004

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Přinášíme také možnost zajištění tábora. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské centrum kultury a vzdělávání

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku