Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Jihočeský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Jihočeský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kulturní společnost Alta o.s.

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČeskýRock

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kovářovská OPONA o.s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Tanečního Sportu

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Jsme místem pro společná setkávání. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fikar, divadelní a osvětový spolek

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Pěslav - Ozvěna

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Organizujeme společná setkávání. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Serioznost je naší devizou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo HUDRADLO, studio tvořivé dramatiky

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. Jsme sdružení herců provozujících divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční studio Crabdance

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Tanec nás baví a má u nás tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chrámový sbor Adama Michny Jindřichův Hradec

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Nabízíme vám různé poradenské služby. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hortensia

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku