Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Jihočeský kraj)

Umělecká sdružení a spolky Jihočeský kraj

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Divadlo HUDRADLO, studio tvořivé dramatiky

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách. Jsme sdružení herců provozujících divadelní soubor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční studio Crabdance

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Tanec nás baví a má u nás tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chrámový sbor Adama Michny Jindřichův Hradec

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Nabízíme vám různé poradenské služby. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hortensia

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeské folklorní sdružení

Pořádáme sdružení podobných lidí. Našim členům umožňujeme společné setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Staňte se součástí našeho folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Šermířská a divadelní společnost Rival

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Nabízíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura Cabrov o.s.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Přistupujeme k vám ochotně. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŽAS ženský amatérský spolek

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OBČANSKÉ SDRUŽENÍ KERAMIČKA

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Square dance club Šumaváček

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku