Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Hlavní město Praha)

Umělecká sdružení a spolky Hlavní město Praha

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Čtyři dny - občanské sdružení

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Tanec nás baví a má u nás tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio múzické výchovy

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. U nás můžete se seriózností počítat. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká jazzová společnost

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. V našem sdružení preferujeme serioznost Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ensemble Guillaume, o.s.

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Získejte naše seriózní služby. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Také poskytujeme poradenství v oboru. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kim - club Praha

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Tance

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Jedině my vám dobře poradíme. Ochotný přístup vůči všem členům. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Členové našeho sdružení se věnují tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut Bohuslava Martinů, o.p.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Je pro nás důležitá serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Pueri Gaudentes Praha

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Hájek - Comfortmusic.cz

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. U nás můžete realizovat různá setkávání. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Nabízené poradenství jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

lem81 - orchestr Petra Holuba

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Oslovte nás i za účelem poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku