Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Hlavní město Praha)

Umělecká sdružení a spolky Hlavní město Praha

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

in spe

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Jednáme s ochotou. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Využijte naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kühnův dětský sbor, o.p.s.

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro ILITERATURU

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Nabízíme možnost poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Skutečnost

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Věci řešíme ochotně. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Srdečně Vás zveme na náš tábor. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro obnovu a rozvoj uměleckých a řemeslných tradic

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel Uměleckoprůmyslového musea v Praze o.s.

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Nahoď Praha

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Seriózní chování je pro nás zásadní. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Pod záštitou našeho sdružení funguje úspěšný divadelní soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CONGA Y CLAVE, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mezinárodní centrum tance o.s.

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S bojkou v zádech, o.s.

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Svým členům nabízíme společné setkávání. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. I vy se můžete stát členem našeho divadelního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku