Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení > Kulturní a společenské > Umělecká sdružení a spolky (Hlavní město Praha)

Umělecká sdružení a spolky Hlavní město Praha

Paleta služeb i produktů a špičková péče o klienta v oblasti Umělecká sdružení a spolky, je samozřejmá pro firmy a instituce zahrnuté do naší přehledné a ucelení databáze kontaktů.

Umělecká sdružení a spolky v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rada rodičů a přátel dětí dětského folklorního souboru Valášek

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Jednáme jedině seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční škola Standardklub Praha

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Hana Jelínková - modern dans

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětská opera Praha

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Jsme seriozní organizací. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Nabízíme Vám i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybanaruby, o.s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Poskytneme vám také poradenství. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Různých Jmen

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Nabízené poradenství jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Koubek

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Organizujeme společná setkávání. Na naší serióznosti si zakládáme. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nanohach

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

International Choir of Prague

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ArabeskA

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Našim členům přinášíme možnost setkávání. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku