Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla > Úklid a čištění

Úklid a čištění

Sháníte-li odborníka na oblast Úklid a čištění se sídlem nebo místem působení ve vašem okolí? Pak si jistě spolehlivě vyberete z našeho katalogu, který jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Tipy: čištění střech, úklid sněhu, čištění sedacích souprav, čištění interiérů vozidel, úklid po řemeslnících, úklid po malířích, Stěhovací služby, Zametání, údržba zeleně

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TopGearCar, s.r.o.

Rádi vám poskytneme úklidové služby. S naší velkoobchodní nabídkou budete maximálně spokojeni. K dispozici jsou vám služby našeho maloobchodu. Na služby od naší firmy se můžete spolehnout. Využijte naši nabídku na údržbu. Naše firma se specializuje na různé opravy. Máme pro vás připravenou nabídku na dokončovací stavební práce. Zajišťujeme specializované stavební činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OBS Praha, s.r.o.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Thompson Services CZ, s.r.o.

Obraťte se na nás i v oblasti různého čistění. S naším velkoobchodem budete nadmíru spokojeni. Provozujeme také rozsáhlý maloobchod se skvělými cenami zboží. Využijte služeb naší firmy. Naše spolehlivá firma se věnuje údržbě. Naše služby na opravy všeho druhu jsou vám k dipozici. Naše dokončovací stavební práce zaručeně oceníte. Poradíme vám v oblasti specializované stavební činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Iva Roubíková

Nechejte si uklidit od naší společnosti. Naše firma vám ochotně pomůže s každou opravou. Fungujeme jako maloobchod. Naše firma nabízí úklidové práce. Poskytneme vám ty nejlepší služby v oblasti úklidu a čištění. Využijte naši velkoobchodní nabídku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku