Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny Hlavní město Praha

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Ubytovny.

Ubytovny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

UBYTOVNY PRAHA, s.r.o.

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B.H.S. Bohemia, a.s.

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CPI Hotels, a.s. - Hotel Fortuna Praha

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Naše ubytování je vždy čisté. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Výlety do okolí, které máte možnost si udělat, si užijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Řepy

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katarína Husárová

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. K dispozici Vám je společná kuchyň. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brilliant

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Populární kulečník máme pro vás také připraven. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Ureš - Ubytovna Help

Objednejte si u nás ubytování včas! U nás můžete využít také lednici. V koupelně je k dispozici vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biko-res, v.o.s.

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Artefabris, s.r.o. - Ubytovna Bílá Skála

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Řěhořovi

S ubytováním v našich službách neváhejte. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku