Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny Hlavní město Praha

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Ubytovny.

Ubytovny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jaroslava Šturmová - Ubytovna Unimo

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Neváhejte se ubytovat v našem příjemném prostředí. Naše ubytování je vždy čisté. Hosté, kteří využijí naši lákavou nabídku na ubytování, mohou podnikat nejrůznější výlety do okolí. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kulka-ubytovna

Naše firma dává také možnost ubytování. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Poznejte díky výletům do okolí blízké okolí našeho ubytovacího zařízení. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svatopluk Krátký-ubytovna.

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Vyzkoušejte naše ubytování v příjemném prostředí. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Využijte ochotu našeho personálu. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Alex

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. V případě potřeby můžete volně využívat i naši prádelnu. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Nabízíme ubytování v apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aparthotel Nitsch

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezidence Topolová 14, a.s.

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Pronajímáme své apartmány na různé účely. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atraktivní Ubytovna Praha - Nuselská 124

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RENTCENTRUM, spol. s r.o.

S ubytováním v našich službách neváhejte. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Marek - Fanny

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Naše vkusně vybavené ubytovací zařízení se nachází v blízkosti přírody. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vigoreal, s.r.o. - Ubytovna Pragovka

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Naše příjemné prostředí se Vám bude líbit. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku