Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny Hlavní město Praha

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Ubytovny.

Ubytovny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

IMP, s.r.o.

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Praha

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Palmovka

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme též pobyty pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Brejcha-ubytovna

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna PILA TRANZ s.r.o.

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Ubytujte se v našem příjemném prostředí ve kterém se budete cítit jako doma. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Rohan

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Naše vynikající pokrmy ocení každý gurmán. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Sjednejte si ubytování v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Rádi vám nabídneme i speciální pokoje pro kuřáky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LILVA, spol. s r.o.

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Zajistíme vám ubytování v příjemném prostředí. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alwas Maty Security, s.r.o.

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Marhan-ubytovna

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Accn, s.r.o. - Ubytovna Triangl

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Naše blízká příroda se Vám bude líbit. Příjemné prostředí je při ubytování důležité..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku