Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny Hlavní město Praha

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Ubytovny.

Ubytovny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytovna PILA TRANZ s.r.o.

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Ubytujte se v našem příjemném prostředí ve kterém se budete cítit jako doma. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Rohan

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Naše vynikající pokrmy ocení každý gurmán. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Sjednejte si ubytování v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Rádi vám nabídneme i speciální pokoje pro kuřáky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LILVA, spol. s r.o.

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Zajistíme vám ubytování v příjemném prostředí. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alwas Maty Security, s.r.o.

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Marhan-ubytovna

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Accn, s.r.o. - Ubytovna Triangl

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Naše blízká příroda se Vám bude líbit. Příjemné prostředí je při ubytování důležité..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Strein - Bykr, spol. s r.o.

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. A kdybyste se u nás nudili, můžete si udělat nezapomenutelné výlety do okolí. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. Příjemné prostředí čeká jen na vás. Nabízíme ubytování v čistotě. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostel Toulcův dvůr

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Můžete se připojit k wifi síti. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Využívat můžete společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Harfa

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. U nás můžete využít i kuchyň. Nabízíme dostupné ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna JP

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. U nás máte parkování zajištěno. Našim klientům je zajištěna možnost využití lednice. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku