Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny Hlavní město Praha

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Ubytovny.

Ubytovny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslav Zavřel-Ubytovna

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marijana Sasova Petkova

V našem ubytování se budete cítit jako doma. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Hostivař

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Naše ubytování disponuje také lednicí. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Jednou z výhod našeho ubytování je jeho nízká cena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UBYTOVNY PRAHA, s.r.o.

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B.H.S. Bohemia, a.s.

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CPI Hotels, a.s. - Hotel Fortuna Praha

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Naše ubytování je vždy čisté. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Výlety do okolí, které máte možnost si udělat, si užijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Řepy

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katarína Husárová

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. K dispozici Vám je společná kuchyň. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brilliant

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Populární kulečník máme pro vás také připraven. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Ureš - Ubytovna Help

Objednejte si u nás ubytování včas! U nás můžete využít také lednici. V koupelně je k dispozici vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku