Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny Hlavní město Praha

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Ubytovny.

Ubytovny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PK Leasing Group, s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Nabízíme ubytovací služby v blízkosti přírody. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Výlety do okolí u nás nejsou problém. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna ACCN Krejcárek

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Naše zákazníky rádi ubytujeme v našem zařízení v blízkosti přírody. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Česká republika

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Ochutnejte také naše vynikající občerstvení všeho druhu. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veřejná ubytovna Spořilov

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. Pro cenově dostupnou dovolenou nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IMP, s.r.o.

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Praha

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Palmovka

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme též pobyty pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Brejcha-ubytovna

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna PILA TRANZ s.r.o.

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Ubytujte se v našem příjemném prostředí ve kterém se budete cítit jako doma. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Rohan

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Naše vynikající pokrmy ocení každý gurmán. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Sjednejte si ubytování v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Rádi vám nabídneme i speciální pokoje pro kuřáky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku