Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny Hlavní město Praha

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Ubytovny.

Ubytovny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytovna Řepy

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katarína Husárová

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. K dispozici Vám je společná kuchyň. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brilliant

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Populární kulečník máme pro vás také připraven. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Ureš - Ubytovna Help

Objednejte si u nás ubytování včas! U nás můžete využít také lednici. V koupelně je k dispozici vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biko-res, v.o.s.

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Artefabris, s.r.o. - Ubytovna Bílá Skála

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Řěhořovi

S ubytováním v našich službách neváhejte. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna ACCN Bohdalec

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Starý pivovar

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Přijďte si s přáteli zahrát kulečník..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Svoboda - Ubytovna Ubyt Tour

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Zamilujete si naše ubytování v blízkosti přírody. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku