Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny Hlavní město Praha

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Ubytovny.

Ubytovny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jiř - Sára, s.r.o.

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Počítat můžete také s možností parkování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NÁBYTEK SERVIS-TRADE, a.s.

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna 7 Hostel

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Tříska - Ubytovna

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Výlety do okolí u nás nejsou problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bytostav, s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Valta - Ubytovna Červená Báň

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PK Leasing Group, s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Nabízíme ubytovací služby v blízkosti přírody. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Výlety do okolí u nás nejsou problém. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna ACCN Krejcárek

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Naše zákazníky rádi ubytujeme v našem zařízení v blízkosti přírody. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Česká republika

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Ochutnejte také naše vynikající občerstvení všeho druhu. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veřejná ubytovna Spořilov

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. Pro cenově dostupnou dovolenou nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku