Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny Hlavní město Praha

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Ubytovny.

Ubytovny v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

RENTCENTRUM, spol. s r.o.

S ubytováním v našich službách neváhejte. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Marek - Fanny

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Naše vkusně vybavené ubytovací zařízení se nachází v blízkosti přírody. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vigoreal, s.r.o. - Ubytovna Pragovka

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Naše příjemné prostředí se Vám bude líbit. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Vápenky

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Manažerský institut COOP, společnost s ručením omezeným

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Užijte si u nás také výborné snídaně. Nabízíme cenově dostupné ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WM-PRONSTAV, s.r.o.

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MD service, s.r.o.

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování. Nabízíme připojení k wifi síti. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Baginský-ubytovna

Vyzkoušejte naše ubytování. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boramet, s.r.o.

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PILA TRANZ, spol. s r.o.

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku