Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludvík Lapáček - Apartmán

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Přijďte si prohlédnout nabídku našich apartmánů. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Top

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Nabízíme pohodlné ubytování. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

All Fishing, s.r.o. - Penzin Lucianos

Zajistíme Vám příjemné ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Projekt Odyssea

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Hanuš

Doménou naší formy je ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Němcová, ubytování

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. V pokojích máme také možnost přistýlky. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gabriela Klégrová - Hotel Cassiopeia

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Náš hotel nabízí různě velké pokoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Nad Sklepem - provoz penzionu

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Jaroslav Dosedla

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku