Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horské apartmány Góral

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. V rámci ubytování vám můžeme zajistit také skvělé jídlo. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. U nás můžete využít i kuchyň. Atraktivní ubytování v příjemně zařízené chatě si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Baník Líně

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Hostům, kteří se u nás ubytují, rádi pomůžeme s výběrem výletů do okolí podle jejich představ a fyzických možností. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Tomíčková

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Z čistoty našeho ubytovacího zařízení budete nadšeni. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Náš penzion Vám je k dispozici. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Cimburek-ubytování

Nabízíme kvalitní ubytování. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ubytujeme Vás v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v čistotě. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Jipan

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Wifi připojení je samozřejmostí. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wraper, s.r.o.

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Simona Fišarová - Penzion Jana

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOBIK, s.r.o.

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Izolka

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Můžete se připojit k wifi síti. S ubytováním v naší chatě budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku