Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Gabriel - Autocamp Zadní Třebáň - ostrov

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Naše chalupy si jistě zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Tetřívek

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Zajistíme vám i parkování. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Říše Třeboňsko

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Jsme provozovatel kempu. Zaručíme také možnost přistýlky. Váš pobyt nebude kompletní nevyzkoušíte-li náš bar. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ondřejník

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytujte se v našem příjemném nekuřáckém objektu. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Populární a zábavný minigolf si u nás jistě rádi zahrají malí i velcí návštěvníci. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Káplová, ubytování

Využijte našeho příjemného ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Haňka-ubytování,půjčovna

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. K vybavení našich koupelen patří vana. U nás jsou vám k dispozici k zapůjčení také lodičky. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Čihalka

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Atraktivní ubytování v příjemně zařízené chatě si můžete objednat ještě dnes. Lyžaře potěšíme úžasnými zimními možnostmi pro jejich oblíbený sport. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Praktik Penzion Krumlov

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Jsme vybaveni hřištěm na beach volejbal. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Tara

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. O čistotu našeho ubytování se pravidelně staráme. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku