Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Good Bed Agency, s.r.o.

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orchard Hotel a.s.

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Peňás - Eurohotel

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Můžete také využít kempové ubytování. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Artefabris, s.r.o. - Ubytovna Bílá Skála

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Jiroušková - Penzion U Jiroušků

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. U nás máte možnost výletů do okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The Dreams, s.r.o.

Ubytujte se právě u nás. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. Zajišťujeme wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iveta Mačtová

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme dostupné ubytování. Hosté si u nás mohou také zahrát šipky. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. V našem areálu najdete také hřiště na minigolf. Na požádání poskytujeme také možnost zahrát si u nás golf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rux, spol. s r.o. - Hotel Pangea

Doménou naší formy je ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Prachařová-ubytovna

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Zabýváme se velkou čistotou ubytování. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku