Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Věra Korejsová - ubytování

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny v oblíbené lokalitě. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Slavík

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Naši klienti mohou využít také lednici. Rybaření je vám umožněno v blízkém okolí. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Šimek - hotel

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Ve volných chvílích jistě rádi uvítáte možnost využití baru. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gorinex, s.r.o. - ubytování

Využijte naší nabídky ubytování. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Slováková-ubytování

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Poskytujeme velice čisté ubytování. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Soukup - U Soukupů

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. U nás můžete využít i kuchyň. Parkování máte volně k dispozici. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace a penzion U Kláry

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Naše ubytování je vždy čisté. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Avion

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Na náš hotel se můžete spolehnout. Užijte si u nás také výborné snídaně. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Hanzl - Ubytovna Hanzl

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hofman - Penzion Hofman

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. Nabízíme bohatý výběr masitých i bezmasých jídel. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Využijte i prostory společné kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku