Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Grand Residence, s.r.o.

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Labská

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. K dispozici je vám i společenská místnost. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Sůrová-ubytování

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Zveme vás i k pobytům pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českolipská obchodní, s.r.o. - Penzion Fania

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Čestmír

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Ukážeme Vám vybavení našich chat k pronájmu. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Balbín Hotel

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa pod Lysou

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Když na chalupu, tak jedině k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Pavlovova, Ostrava - Zábřeh

S ubytováním v našich službách neváhejte. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. Parkování máte volně k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Kovář - Penzion U náhonu

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní apartmány. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Poskytujeme celoroční ubytování na naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Tara

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. K dispozici Vám je náš gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku