Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Daniel Richter - ubytovna

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Zamilujete si naše ubytování v blízkosti přírody. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné. Nabízíme velmi kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Family

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pro uchování vašich potravin můžete využívat také naší lednice. Disponujeme wifi připojením. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v našich apartmánech. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Velhartice

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Jílek - Holiday Apartments Koptova 7

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. Naše příjemné prostředí se Vám bude líbit. Nabízíme ubytování v našem penzionu. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Vávra - Ubytování Vávra

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baze, s.r.o. - Ubytovna Baze

Neváhejte přijet do našeho ubytování. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. U nás máte možnost využití lednice. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Čestmír

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Ukážeme Vám vybavení našich chat k pronájmu. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna pod Zámkem

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. S radostí vás obsloužíme i v našem baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Hašků

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. U nás můžete využít i místní bazén. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Naše firma nabízí také možnost využití baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Dobrá naděje

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Nabízíme cenově dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku