Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Vinařská chalupa

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Medek - Chata Županovice

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Naše chata, kde provozujeme ubytovací služby, je příjemně a vkusně vybavena. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vyhlídka

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v blízkosti přírody. U nás najdete jedině příjemné prostředí. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kateřinská Hotel, s.r.o. - Hotel Mercure

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Šroubárna

Naše firma se specializuje na ubytování. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Chcete-li si sami uvařit, můžete využívat náš kuchyňský kout. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Našim hostům poskytujeme ubytování v apartmánech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Bavlnka

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Nabízíme turistické pobyty. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biofarma Pod Hájkem

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Ubytujte se v našem kempu! Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Využívejte také možnosti zaplavat si v krytém bazénu. Stylově zařízený bar se těší na vaši návštěvu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Horáček

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Přijďte si večer posedět k ohništi. Nabízíme vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Juliš****

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna PRIMA Kladno

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody. Ochotně splníme každé vaše přání v rámci ubytovacích služeb a vyjdeme vám vstříc. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku