Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Rumburak

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Při ubytování u nás je vám k dispozici i náš pěkný bazén. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Na Komorníku

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Svou dovolenou můžete prožít i na některé z našich vybavených chat. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Silvie Urbánková, ubytování

Nabízíme vám také levné ubytování. Můžete si vybrat také ubytování v apartmánu. Nabízíme připojení k wifi síti. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. Nabízíme vám také praktické služby prádelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Novák - Nova Prodet - Horský hotel Kyčerka

Využijte u nás služby na ubytování. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Nabízíme chalupy k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miluše Klečková - Finbyt

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a relax centrum u Rudolfa

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. Ve svých volných chvílích neváhejte využít náš bar. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Nové Mlýny

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Marcela Špringerová - Apartmán Špringerovi

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sargus, s.r.o. - Hotel Javorník

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Mlčoch - Privat Max

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Zaměřujeme se na nabídku kvalitních jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku