Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petra Borovanová-ubytování v samostatných apartmánech

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koleje a menzy Jihočeské Univerzity

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VENUS, spol. s r.o.

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě blízko přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Peřina

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Provozujeme ubytovací služby a čistota je u nás samozřejmostí. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zlatý potok

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Náš bar vám zajisté zpříjemní pobyt. Součástí našeho zařízení je venkovní gril. Nabízíme kvalitní jídlo za příznivou cenu. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Zajistíme Vám ubytování v penzionech. Naše kuchyň je plně vybavena. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Heřmanová-Ubytování

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Hosté, kteří využijí naši lákavou nabídku na ubytování, mohou podnikat nejrůznější výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion EVA

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Parkování máte volně k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport Hotel Houštka, s.r.o.

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte Využití elektrických přípojek je vám umožněno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Stránská

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Vrátil - IFT Tour - Penzion Michael

Vyzkoušejte naše ubytování. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku