Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stáj Malonty

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Adamec

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Žákova Hora

Ubytujte se právě u nás. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Příjemná solná jeskyně je připravena pro naše hosty. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karol Fučík

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Ubytování v příjemném prostředí pro celou rodinu. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Malebné okolí našeho ubytovacího zařízení vybízí ke každodenním výletům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MEZ STROJE, s.r.o. - Ubytování U Heleny

V našem ubytování se budete cítit jako doma. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Kdykoli můžete používat i naši mikrovlnnou troubu. Náš objekt je zcela nekuřácký. Rádi vám poskytneme také naše prostory vyhrazené kuřákům. Našim klientům nabízíme také využití lednice. U nás můžete využít i kuchyň. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Brožů

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Užijte si u nás také výborné snídaně. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wildhoney, s.r.o.

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. A kdybyste se u nás nudili, můžete si udělat nezapomenutelné výlety do okolí. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Slunce HB, s.r.o.

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Využijte také možnosti ubytování v pěkných pokojích s přistýlkou. Na požádání můžete využít prostory našeho kongresového sálu. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. Nabízíme ubytování v chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Rožnov - Turistická ubytovna Sokolovna

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Pro běžné vaření máte u nás k dispozici kuchyňský kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Marcela

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Zaplavte si v našem vlastním bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku