Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Danuše Jungmannová- Ubytování v soukromí

Naše firma zajišťuje ubytování. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Využijte možnost rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Green valley

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Margarita Hegerová - Minipenzion Heger

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Ubytování v příjemném prostředí pro celou rodinu. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. Nabízíme cenově dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace - penzion SAMOROST

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. V koupelně je k dispozici vana. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Dekst

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Wifi připojení je samozřejmostí. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ALEŠOVA PENSION

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování útulné pokoje a příjemné prostředí. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kaiseršat - Penzion Renata

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Možnost přistýlky je po dohodě samozřejmá. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARKMET - UBYTOVNA

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Pořádáme různé výlety do okolí. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených v příjemné prostředí vyhledávané lokality. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štěpánka Polachová - Rekreační ubytování

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Pražma

Poskytujeme kvalitní ubytování. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Naše firma disponuje také možností používat gril. Disponujeme wifi připojením. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Apartmán od nás naplní Vaše představy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku