Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Novák, ubytování

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny. V okolí našeho ubytování máte skvělou příležitost k rybaření. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. U nás máte možnost sjednat si hezké rekreační ubytování pro jednotlivce i skupiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camp Bítov - Vranovská přehrada

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Jsme vybaveni hřištěm na beach volejbal. Unikátní ubytování v karavanu je vám nyní také k dispozici. Věnujeme se také vedení půjčovny sportovních potřeb. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sudický dvůr

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Náš penzion Vám je k dispozici. Zajistíme Vám pronájem celého apartmánu. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The Mark Luxury Hotel Prague

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. K dispozici Vám je společná kuchyň. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Součástí ubytování je možnost navštívit bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CORONE, s.r.o.

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Švéda - Tana - Horská chata Sněžník

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší chatu pro Vaši dovolenou. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Korčák - RICCO

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Jsme připraveni zajistit vám rodinnou rekreaci, na kterou budete rádi vzpomínat. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na Rychtě

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. V rámci ubytování vám můžeme zajistit také skvělé jídlo. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Baltaci Atrium Zlín

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. S wifi u nás můžete počítat. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orság Trades, s.r.o. - Penzion Na Parní pile

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku