Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Avitex, s.r.o.

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Příchovice, a.s.

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Nabízíme kvalitní kempování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Ferenčíková - Ubytování v soukromí

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Koklar - Chalupa u Hašků

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Minor České Budějovice

Pension Minor ubytování České Budějovice. Pension Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro všechny věkové kategorie, pro seniory, manželské a zamilované páry, pro dovolenou a rodiny s dětmi, obchodníky na služebních pracovních cestách a pro všechny kdo hledají mezi pensiony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám pension poskytne restauraci a parkování na uzavíratelném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice pension Minor, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice pension Minor jsou podávány chutné snídaně a večeře, ubytování ve městě patří mezi oblíbené hotely a pensiony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Rychtáře

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nechejte se oslovit nabídkou našich zavedených ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Hradec u Stoda

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Benešovský mlýn

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Krákorová - Penzion Renata

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Martina

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Těšíme se na vás také v baru. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku