Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Adolf Žižka - Ádova chatová osada

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Svatý Martin

Ubytujte se právě u nás. Vyzkoušejte dovolenou v našich apartmánech. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Našim hostům nabízíme společenskou místnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zábřežská sportovní, s.r.o.

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Nabízíme také pobyty pro školy! Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Michal Jirout - Petrův pramen

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. U nás si užijete i pobyty pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jurčík - Karlovy Dvory II - autokemp

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Domov - Koliba

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Zaručujeme vám příjemné a čisté společné sociální zařízení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme cenově dostupné ubytování. V nekuřáckém prostředí vás velmi rádi ubytujeme. Naši hosté mohou využít také nabídky kuřáckých pokojů. U nás můžete mít nezapomenutelnou oslavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion H-Rodinní penzion

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. U nás máte možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyňce. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý gril. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PEPICENTRUM

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Ubytujte se v příjemném prostředí našeho kempu. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Součástí našich ubytovacích služeb je také nabídka chutných jídel. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Paulus,provoz kempu

S naším ubytováním budete spokojeni. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Jana

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Zajistíme Vám ubytování v chatkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku