Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Dvůr

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Využít můžete také výhodného ubytování v pokojích s přistýlkou. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marián Takáč

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Výlety do okolí si maximálně užijete. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Z čistoty našeho ubytovacího zařízení budete nadšeni. Náš kemp pronajímá chatky různých velikostí. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Babyhotel Karolínka

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Příjemné prostředí a komfortní ubytování za skvělou cenu. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Lokalita, ve které nabízíme ubytování, je turisticky vyhledávaná díky pestré nabídce nejrůznějších výletů do okolí. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Häusler - Hotel Brasil

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Zaměstnanci našeho ubytování jsou ti nejochotnější z okolí. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Markus - Ubytovny

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. Nabízíme velice čisté ubytování. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Bielawski - Penzion Podskalí

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Využijte možnost rodinných pobytů. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Letní dětský tábor Častoboř

Zařídíme pro Vás ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Vedeme tábory pro různé velké děti. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohdan Hecl

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Obrataň

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Zaměřili jsme se na dokonalou čistotu našich ubytovacích služeb. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Součástí našeho ubytování je příjemné prostředí. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Obrdlíková - ubytování

Vyzkoušejte naše ubytování. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Nabízíme ideální ubytování nejenom pro rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Ochota je u nás poskytována všem klientům při zajištění ubytovacích služeb. Zajistíme, aby naše ubytování bylo vždy čisté. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku