Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion u Beránků

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilém Matyáš

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. Naše ubytování v příjemném prostředí si zamilujete. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pila

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Zajistíme vám ubytování v příjemném prostředí. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slezská univerzita v Opavě - Kolej Hradecká

Zabýváme se různými typy ubytování. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Chocholoušek

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion na Mlatě

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Zajistíme pohodlné ubytování v hotelu. Využijte i prostory společné kuchyně. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Musil - Hotel Musil

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension 69

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Procházka - Penzion Aska

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. V nabídce máme rodinné pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOKEMP Babylon s.r.o.

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Milovníci drinků jistě ocení náš bar. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. K ubytování u nás můžete využít i krásné chaty. Vyzkoušejte ubytování v našem malebném kempu. Nabízíme vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku