Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

František Liščák - Chalupa Jánošík

Využijte naší možnosti ubytování. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. Příjemné prostředí a komfortní ubytování za skvělou cenu. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Rajtorová-ubytování

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Nabízíme turistické pobyty. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Zaměřujeme se na ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Vaněček - Restaurace Bouda - Hotel Bouda

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Zrůbková

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme též pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Villa Anna Maria

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Pecina

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. V blízkosti našich ubytovacích služeb je největším lákadlem příroda. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatka Ivánek č.3

Naše firma podniká v oblasti ubytování. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. U nás máte možnost také využívat lednici. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENZION RESTAURANT POD BOUBÍNEM

S naším ubytováním budete spokojeni. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Z našeho rekreačního střediska si odvezete jen příjemné zážitky. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kusovská

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Pokoje jsou vybavené lednicí. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zlatá Labuť

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Zpříjemněte si pobyt u nás také návštěvou baru. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Součástí pokojů je sociální zařízení. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku