Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Werea, s.r.o. - Rekreační středisko Pod Bílým Kamenem

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jan Zbořil

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Ubytování v čistém prostředí. Náš personál se vám bude s ochotou věnovat při poskytování ubytování. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Sjednejte si výhodné ubytování v našem penzionu. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Feres - Hotel U Lišáka

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Nabízíme čisté ubytování. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v zajímavé lokalitě s možností nejrůznějších výletů do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa účelových zařízení VŠE v Jindřichově Hradci

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. U nás můžete využít i kuchyň. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. Poskytujeme ubytování na úrovni. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Turín - Pension Turín

Využijte našeho pohodlného ubytování. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Tesař - Chatová osada Dobrota

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. V areálu našeho rekreačního střediska si užijete báječnou dovolenou. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Frieb

Využijte našeho pohodlného ubytování. Zveme vás k nám na příjemný pobyt nad sklípkem. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Kopová - Hotel Lužná

Využijte ubytování za výhodné ceny. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. U nás si užijete i pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Smetana

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Příjemné prostředí je při ubytování důležité. Na čistotu si u nás potrpíme. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Konrád - Penzion Markéta

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku