Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jaroslav Sláma - Lovecká chata

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. V našem baru si můžete dát alkoholické i nealkoholické nápoje. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Poskytujeme k využití také lednici. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Pro rekreaci a odpočinek nabízíme také ubytování v chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Elešová - Ubytování chalupářského typu v přírodě Českého ráje.

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Zveme vás i k pobytům pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Manhattan

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našich apartmánech. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Naši hosté mohou využít také nabídky kuřáckých pokojů. Náš objekt je zcela nekuřácký. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Axa, s.r.o.

Vyzkoušejte naše ubytování. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Victoria, veřejná obchodní společnost

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Nacházíme se v příjemné turisticky vyhledávané lokalitě s velkou možností výletů do okolí. Pro nás je čistota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Šiman- Rekreační ubytování

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Součástí našeho ubytování je příjemné prostředí. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zora Chotěborská-ubytování

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Dvou skal

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Šulc - Hotel Radegast

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Užijte si pobyt v naše hotelu. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Ivanová - Privat Iva

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Čistota je u nás na prvním místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku