Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Urban - Pohoda u Pavla

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Michal Sláma - Penzion u Vobrázků

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Juhnová - Hotel Formule

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Dolejš - VARIANT

Využijte našeho ubytování. Zajistíme vám ubytování v blízkosti přírody. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Ochota je u nás poskytována všem klientům při zajištění ubytovacích služeb. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby s možností výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Johana

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Posedět můžete i v našem baru. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. U nás je klimatizace samozřejmostí. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Wifi připojení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Chudoba - Autocamp Nová Rabyně

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartments Jeruzalemská

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Roztoky

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. V nabídce máme rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Kastl - Penzion Lenin

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Jistě oceníte i možnost stravování. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila Tinka

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našem penzionu. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku