Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miroslav Marušinec - Penzion Miromar

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Nabídka našeho minibaru vás jistě mile překvapí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Old Town Apartments, s.r.o.

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Nabízíme ubytování v našem penzionu. Ubytujte se v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Danuše Zajacová

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Na Vyhlídce

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Zabýváme se provozem kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modrá Kotva, s.r.o.

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Řeháková - Pension Mája

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKI Bižu, s.r.o. - lyžařské areály

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Malý zámeček, s.r.o.

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. Poskytneme vám komfortní ubytování v blízkosti přírody. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Díky příjemnému prostředí a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Mikuláš - Hotel Diana

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Nabízíme také pobyty pro školy! Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské hospodářství Vodňany, spol. s r.o. - Ubytovna

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny v oblíbené lokalitě. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku