Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jana Lindauerová- Zderaz

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Rádi vás nalákáme na příjemné prostředí, na které velmi dbáme. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Přijďte si prohlédnout nabídku našich apartmánů. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Žáková - Penzion a restaurace Blata

Využijte našeho pohodlného ubytování. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Remeš - ubytování v soukromí

U nás můžete strávit chvíle odpočinku s celou svou rodinou v příjemném prostředí starobylé Telče. Ubytování je v tichém zahradním prostředí, v blízkosti centra. Sportovní vyžití na dosah. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. U nás máte parkování zajištěno. Při pobytu u nás si můžete půjčit lodičku k romantické plavbě na rybníku, který sousedí se zahradou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Janoušek - Apartmán Janoušek

Poskytujeme kvalitní ubytování. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Krhánek - Ubytování v soukromí

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Kohoutek - Apartmány

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme též pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Sixtová- Ubytování v soukromí

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Hořák - Hopla - Hotel Bílá Růže

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Krejčí - pronájem chaty

Nabízíme kvalitní ubytování. Nabízíme vám ideální prostředí pro pěknou rodinnou rekreaci. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Florian

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. V baru vám namícháme pití dle vašeho přání. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Naše apartmány jsou jako stvořené k dokonalé dovolené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku