Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ekofarma Babiny II.

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Nabízíme chalupy k ubytování. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Poljaková

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Zajišťujeme wellness pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Uspořádání vašeho sportovního soustředění pro nás není problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Petrucha - hotel Zlatý beránek

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská společnost chovatelů, a.s.

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Součástí pokojů je sociální zařízení. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Linhart - Penzion a hospůdka u Linhartů

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Hakenová - ubytování

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Hledáte-li chatu pro vaši dovolenou, u nás je vám k dispozici. Nabízíme cenově dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Lemrová

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Využijte možnost navštívit také náš bar! Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Naši hosté mají zajištěno parkování. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Norbert Peřina, ubytování

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v příjemném prostředí. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Oáza

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Bouchače

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku