Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Lerch - Horská chata Boženka

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Sedláček

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Hostům nabízíme ubytování na chatě, která je vkusně zařízena a moderně vybavena..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Palán

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Neudörfl - Hotel U Martina

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pohoda

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Naše firma poskytuje možnost využití baru v rámci vašeho pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Na Sjezdovce

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování na kopci

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Naše kuchyň je plně vybavena. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Major

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Nabízíme pohodlné ubytování. Naši hosté mohou využít i náš gril. K dispozici Vám je společná kuchyň. Poskytujeme apartmány dle Vámi zadaných požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlatý soudek Vodňany, spol. s r.o. - Hotel Prajer

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kadlec Martin - PENSION KADLEC

Využijte naší nabídky ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku