Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Machův Mlýn, ubytování

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Přijďte také posedět do příjemné společenské místnosti. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Milovníci pohybu jistě ocení přítomnost půjčovny sportovních potřeb. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. V areálu našeho rekreačního střediska si užijete báječnou dovolenou. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roubenka na Šumaně

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme připojení k wifi síti. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našich apartmánech. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Velič - Levné ubytování

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. V rámci našich ubytovacích služeb můžete využít i návrhy na výlety do okolí. Nabízíme ubytovací služby v útulných prostorách blízko přírody. Nabízíme čisté ubytování. Nabízíme dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Janoušková - Pension Albon

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační středisko Spobyt Jetřichovice

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. V nabídce máme rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Prokopka

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme školní skupiny. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Urban

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. K dispozici je vám i společenská místnost. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Pokud se ubytujete u nás, je vám zpřístupněn i náš bazén. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. U našeho ohniště si můžete večer posedět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Mikešů

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Bulavčák - Penzion Evelin

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. K dispozici je vám i společenská místnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Schiffler - Osada na řece Sázavě

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás ohromí příroda. Výlety do okolí vám umožní navštívit místní kulturní památky a místa, kde prošla historie. Vyzkoušejte naše ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku