Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eliška Sločíková

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Můžete se připojit k wifi síti. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Ledvinová

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Naši hosté si mohou pochutnat na našich vybraných jídlech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatka Ivánek č.2

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. U nás máte možnost využití lednice. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Úsvit

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí. Nabízíme vybavenou kuchyň. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování u Bartošů

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Jsme provozovatel kempu. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. Přijeďte využít naše levné ubytování. Ve volných chvílím u nás můžete využívat krytý bazén. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Markéta Strašíková - Výměnek na statku

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion U Holubů Nový Jičín

poskytujeme ubytování v Novém Jičíně s cenou od 390 Kč

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rak

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Naši hosté mají běžně k dispozici i mikrovlnnou troubu. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Bartoš

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Tlapa - Pension Alfa

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku