Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marian Volný

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. V rámci našich ubytovacích služeb můžete využít i návrhy na výlety do okolí. Můžeme vám zajistit také ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Jirásková - Růžová chalupa u Floriána

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Součástí našeho ubytování jsou i tipy na výlety do okolí. Nabízíme čisté ubytování. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Domino

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. V našem apartmánu budete mít k dispozici vše, co potřebujete. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Vyzkoušejte také pěkná a kvalitní kola z půjčovny. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Juventus

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Nachtigal - Penzion Pevnost

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Nabízíme čisté ubytování. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bc. Marie Žáčková - Stodola pod lesem

S naším ubytováním budete spokojeni. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Natálie Skálová - Chata

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. U nás máme velký výběr wellness pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Slaměnka

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Nabízíme také stravování ve formě polopenze. Wifi připojení je samozřejmostí. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Smíchov

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Nabízíme také pobyty pro školy! Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Tichá - Penzion Na Františku

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Naše ubytovací zařízení se nachází v turisticky žádané lokalitě, kde je možné podnikat nejrůznější výlety do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich apartmánů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku