Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytování v soukromí Božena Čapková

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinný minipivovar Valášek

Využijte našeho pohodlného ubytování. Zajistíme Vám ubytování v našem penzionu. Svým klientům také poskytujeme kvalitní apartmány. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nabízíme dostupné ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Šrejber

Využijte naší nabídky ubytování. Zaručíme také možnost přistýlky. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Vyberte si z našeho kvalitního občerstvení, na co máte zrovna chuť. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme školní skupiny. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Bystřice pod Hostýnem

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumil Macháček - Včelařství u včelaře - Penzion Bohemia

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Mrázovi

Zaměřujeme se na ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Bubrlová

Objednejte si u nás ubytování včas! Poskytujeme velice čisté ubytování. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. Disponujeme wifi připojením. Nechcete-li si o dovolené vařit, využijte možnosti pobytu s polopenzí. Poskytujeme ubytování na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Ulrich - Horský Hotel Rokytenka

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Příznivci lyžařského sportu budou u nás spokojeni. Odpočiňte si u našich příjemných masáží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GANYA-Karlovy Vary, s.r.o. - jednatel - Alexander Poláček

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Greisiger trade company, s.r.o. - Hotel Slunce

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Jsme připraveni zajistit vám rodinnou rekreaci, na kterou budete rádi vzpomínat. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku