Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Slunečná, spol. s r.o. - Chata Slunečná

Zařídíme pro Vás ubytování. Pomůžeme vám vybrat vhodnou chatu pro vaši rodinnou dovolenou. Nabízíme turistické pobyty. Koupelny jsou vybaveny vanou. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAF - Lipno, s.r.o.

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v blízkosti přírody. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Závodný Elektro, spol. s r.o. - Penzion u Fandy

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regata Čechy, a.s. - Hotel Port Máchovo Jezero

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Hloušková - Ubytování Netolice

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Pobyt vám zajisté zpříjemní blízká krásná příroda..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kozlowska - Chata Studenov

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Nedorost-rekreační středisko

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. K ubytování je možné využít i chalupy. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL POHODA

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Naše firma nabízí také možnost využití baru. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. U nás se můžete bavit i při hře kulečníku. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Avenida, a.s. - Hotel Lesní chata Kořenov - ubytování

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Malík - Penzion U Malíků

Využijte našeho pohodlného ubytování. Naše chalupy si jistě zamilujete. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku