Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Villa Bella

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Naši pracovníci vás rádi budou informovat o všech možnostech výletů do okolí. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Naše společnost poskytuje ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Krása - Jakron - Apartmá 185

Využijte našeho příjemného ubytování. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Zajišťujeme pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZECH AIRSHOW AGENCY, s.r.o. - Penzion Stříbrný pramen

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VILLA Janské Lázně, a.s.

Využijte naší možnosti ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Pomůžeme vám také s organizací firemních akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Pod Skalou

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Diana

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Havelec - Penzion Bohemia

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Miloslava Burjanová

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Z nabídky vynikajících jídel si jistě vyberete. Připravte si vlastní pokrmy v našem kuchyňském koutu. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaty Krásné chvíle

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Objednejte si u nás také speciality z naší kuchyně. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Oddávejte se romantice při posezení u krbu. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. S ubytováním v naší chatě budete jistě spokojeni. K dispozici je vám i společenská místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reus, spol. s r.o. - Levné ubytování - Ubytovna

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku