Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chaloupka Hlohovec Ladislava Křenová

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Pro příjemné posezení v teple můžete využít krb. Naši klienti mohou využít také lednici. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jizerské hotely, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Nabízíme kvalitní kempování. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Janků - Hotel U Netopýra

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Hejl - Penzionek

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Můžete u nás využít možnost přistýlky. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Hlaváček - TTV

Naše společnost nabízí ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás ohromí příroda. Neváhejte se ubytovat v našem příjemném prostředí. Hosté, kteří využijí naši lákavou nabídku na ubytování, mohou podnikat nejrůznější výlety do okolí. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Lískovice

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Krásný bazén je zahrnut v ceně našeho ubytování. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Neváhejte vyzkoušet také pochoutky z grilu! Naši vybavenou kuchyň jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Přichystalová - ubytování

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Využijte naší nabídky levné přistýlky. To, že můžete u nás využít i venkovní gril, je u nás samozřejmostí. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Vaic - Hotel U lípy

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emil Minář - Penzion EM-Garni

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

The trip to fancy

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku