Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Hodanová Ivana

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chánův mlýn

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Připravíme pro Vás apartmány odpovídající Vašim představám. Užijte si večerní chvilky u grilu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Fuksová

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Součástí našeho ubytování je i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Jeníčka Božena Lukešová

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. K dispozici je vám i společenská místnost. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na samotě u lesa

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Přinášíme vám možnost parkování přímo u objektu. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Přes den i za teplých večerů jistě využijete romantické venkovní posezení pod pergolou. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Ve Stodůlce

Doménou naší formy je ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. U nás můžete využít také prostornou lednici. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Audy

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. U nás můžete využít i gril. Wifi připojení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Knotková - Penzion ve Smrčné

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. Realizace vaší oslavy u nás není problém. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Apartments

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. Ukážeme Vám vybavení našich apartmánů. U nás můžete využít i kuchyň. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku