Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Elatours, s.r.o.

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Za našimi kvalitními ubytovacími službami stojí dokonalá čistota. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod kostelíčkem;

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Beneš - Hotel Sport - Garni

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout. Krásnou oslavu můžete mít u nás. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miloslav Kovařík - Ubytovna Borská pole

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Garantujeme vám stylové, čisté a příjemné prostředí. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Ježek - Trastap - Penzion Ježek

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Hejzlar - zprostředkovatel

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Ubytujte se v našem krásném kempu. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Monika

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AP TRUST, a.s. - Hotel CD

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Když na chalupu, tak jedině k nám. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Šluknov - Ubytovna Šluknov

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Víchová - Pension Na Kovárně

Poskytujeme různé možnosti ubytování. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku