Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytování Rufus Votice

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Zajistíme Vám koupání v bazénu. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. U nás můžete využít i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaloupka Ráj

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Krásný bazén je zahrnut v ceně našeho ubytování. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Užijte si u nás příjemná posezení také venku u grilu. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Objednejte si ubytování v našich apartmánech ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Santis invest, s.r.o. - Hotel Karlín

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Zajistíme vám krásnou oslavu v našem příjemném prostředí. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČESKÝ KRUM LOVE, s.r.o. - Penzion Myší díra

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Šlanc - Pencovka

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Tučňák

Využijte našeho ubytování. V našem apartmánu budete mít k dispozici vše, co potřebujete. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jílkova vila

Naše firma se specializuje na ubytování. Zaručujeme vám příjemné a čisté společné sociální zařízení. Ubytujte se při vašem rekreačním pobytu v našem krásném prostředí. Naši ubytovaní hosté si u nás mohou dopřát výběr chutných jídel. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valašský Ogar, s.r.o.

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Vachta - Pension u zámku

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. Naši hosté se mohou ubytovat v příjemném a čistém prostředí. Zajišťujeme ubytování v různých penzionech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Pěnčíková - ubytování - Chata U Šveců

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. Zajišťujeme ubytování v různě velkých chatách. Poskytujeme ubytování na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku