Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HOTEL DERMOT, a.s. - Agrocentrum OHRADA

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilém Klaboch - Sport centrum Doubí

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Ubytování v praktickém obytném přívěsu můžete mít za výhodnou cenu. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Lahvička - Penzion NR. 36

Naše firma dává také možnost ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Radkovičová - Ubytování na sklípku

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Specializujeme se také na relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rolimpex, spol. s r.o. - Penzion Rolimpex

Naše firma dává také možnost ubytování. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bartošova pec

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Holubů Nový Jičín

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Srdečně vás zveme do našeho krásného penzionu. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. U nás máte možnost také využívat lednici. Nabízíme dostupné ubytování s cenou od 390 Kč za noc

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Růže

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Rádi vás uvítáme v našem příjemném nekuřáckém prostředí. Naši klienti mají možnost využít nabídky pokojů pro kuřáky. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Nabízíme salonek na různé oslavy. Poradíme Vám s výběrem ubytování v penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Fiedor - Penzion Anna

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp SK Mšeno

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Rezervujte si včas pronájem některého z našich obytných přívěsů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku