Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horský penzion Černava

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Nabízíme ubytování s výtečnou polopenzí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Hrabák - Hotel Thermal

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Přinášíme vám výhodnou nabídku levného ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Nováková - ubytování

Rádi vás u nás ubytujeme. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Písková - U kovárny

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel & Pension ALBIS

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Kladno

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Strnad - Penzion Gól

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šarz Vršov, spol. s r.o.

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Zaměstnanci našeho rekreačního střediska se již těší na vaši návštěvu. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jizerské hotely, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Nabízíme kvalitní kempování. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Janků - Hotel U Netopýra

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Neváhejte se u nás ubytovat v blízkosti přírody. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku