Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lucie Vacková

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. V příjemném prosředí zapomenete na starosti všedních dní. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Přijeďte využít naše levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Vlašského dvora, s.r.o.

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Naše chalupy si jistě zamilujete. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola a Střední škola hotelová SČMSD Pelhřimov - ubytovna

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. K dispozici Vám je společná kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U slunce

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Paterová

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Garantujeme čistotu našeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lobkowicz Events Management, s.r.o.

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. U našich zaměstnanců se můžete na ochotu spolehnout. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Strž

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lubomír Uhlíř - Pension fontána

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Ubytujte se v našem krásném kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Přijďte také do našeho zavedeného baru. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. U nás máme velký výběr wellness pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blanka Hlaváčková

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Využijte i prostory společné kuchyně. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Vynikající jídla z naší kuchyně vás jistě zlákají k ochutnání. Připravíme vám naši společenskou místnost pro jakoukoliv příležitost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Slunce

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Součástí našich kompletních služeb je možnost využít nejen lákavé výlety do okolí. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Na naše příjemné prostředí se můžete spolehnout. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku