Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Marcela Wolfová

Připravíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Poradíme Vám s výběrem výletů do okolí. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Castle View Apartments

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Neváhejte využít našich apartmánů. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Figura - Horský hotel Figura

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENZION ZLATNÍKY, s.r.o. - Aurooms

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Zajišťujeme wellness pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Nabízíme krásné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezidence Kejžlice

Naše firma dává také možnost ubytování. Stravování vám rádi zajistíme v naší zavedené kuchyni. Naši hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARNAT, s.r.o.

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAEDA, spol. s r.o. - Lipno Island Acommodation

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V případě potřeby vám můžeme nabídnout možnost přistýlky. Přinášíme vám výhodnou nabídku levného ubytování. Využijte možnost navštívit také náš bar! K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. Nabízíme krásné sportovní pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Čarták, s.r.o.

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. U nás naleznete možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trnka Fruit, spol. s r.o. - Penzion U Královny Dagmar

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EHILA, s.r.o.

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Večer si u nás můžete posedět u krbu. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Poradíme Vám s výběrem ubytování v penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku