Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Giuseppe Massaggia

Vyberte si z naší nabídky ubytování. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Důležitým prvkem našeho ubytování je čistota. V blízkosti našich ubytovacích služeb najdete přírodu. Nabízíme cenově dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Součástí našeho ubytování je i bazén. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Kinských

Nabízíme kvalitní ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme dostupné ubytování. Můžete využívat také naší lednice. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. U nás můžete využít i kuchyň. Nabízíme celoroční ubytování v našich příjemně a vkusně vybavených apartmánech. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Mezník - Penzion Skleničkov

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jón - ubytování

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel pro kočky Miacis

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Nabízíme kvalitní kempování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Salajka - Horní Lomná

Naše firma dává také možnost ubytování. Využít můžete také výhodného ubytování v pokojích s přistýlkou. Můžete také využít kempové ubytování. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Oslovte nás, hledáte-li prostory k pořádání vašich firemních akcí. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Budulínka

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Uspořádáme pro vás originální oslavu. Poskytujeme ubytování na úrovni. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský penzion Růžička

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Eliška Sejkorová - Ubytování v soukromí

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku