Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

REKREOS Budín Milan

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Nabízíme připojení k wifi síti. Rybáři si u nás mohou užívat svůj koníček. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Nabízíme ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Žáková - Apartmán U pojištovny

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Příjemné prostředí vytváří pozitivní myšlenky. Důležitým prvkem našeho ubytování je čistota. Ubytování v blízkosti přírody. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEST WESTERN Hotel Vista

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Náš konferenční sál pojme mnoho hostů pro vaše semináře či školení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Lindauerová- Zderaz

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Rádi vás nalákáme na příjemné prostředí, na které velmi dbáme. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Přijďte si prohlédnout nabídku našich apartmánů. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pod Trámkama

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Oslavy k jakékoliv příležitosti vám u nás můžeme zorganizovat. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Nabízíme cenově přijatelné ubytování v kempu. Užijte si u nás perfektní rodinnou rekreaci. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Vodník

Ubytujte se právě u nás. Objednejte si na dovolenou ubytování v karavanu za rozumnou cenu. Dočasné bydlení v našem karavanu se vám jistě zalíbí. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Vyberte si pokoj, jehož koupelna je vybavena vanou. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Náš kemp je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alter silex, s.r.o. - Apartmány Železná

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mountain Golf Hotel

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Zvolte si u nás ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Nabízíme dostupné ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Bydžovský - Penzion Jasoň

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Velíšková - Pension Pohoda

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku