Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytovna Šalamoun

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Wifi připojení je samozřejmostí. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. K dispozici je vám také praktická prádelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Cep

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Naše firma disponuje také možností používat gril. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion ALEX Sport

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Využijte naší nabídky levné přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KFF Bechyně, s.r.o.

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. U nás máte možnost výletů do okolí. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Šlesingr - Hotel Zlatá Labuť

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Neváhejte využít náš kemp! Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Karolína

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý bazén. Prostředí našeho útulného salonku jistě uvítáte. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Veselý

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Peňáz - Penzion Na Mlýně

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Provozujeme ubytovací služby a čistota je u nás samozřejmostí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Jašurek - Penzion Magda

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finexa

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku