Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Strnad - Hotel Rokytka

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Chcete-li být pánem svého času, doporučíme vám ubytování s polopenzí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kratochvíla ,Ubytování Kratochvíla

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Přijeďte využít naše levné ubytování. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jindřich Koželuh - ubytování, rekreace

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Vedoucí našeho tábora zajistí odpovídající ubytování. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Jiroušková, rekreace

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Naše ubytování se vyznačuje blízkostí k přírodě. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou. V okolí máte skvělé možnosti pro lyžování. Nabízíme turistické pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Benefit Reality, s.r.o. - Apartmán Tržiště A

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Christos Tenekedzis - Hotel Lípa

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Při slunném počasí se můžete nechat zlákat k posezení na letní zahrádce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Bilkovičová

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. Naše zákazníky rádi ubytujeme v našem zařízení v blízkosti přírody. Nabízíme turistické pobyty. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAVOY, spol. s r.o. - Sudický dvůr

Nabízíme kvalitní ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. Zaměřujeme se na to, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Zaměřujeme se také na organizaci nejrůznějších společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Pimek - Chaty a chalupy

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Využijte ochotu našeho personálu. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Nabízíme chatu k pronájmu. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Dubišarová

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. V našem apartmánu budete mít k dispozici vše, co potřebujete. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku