Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace Penzion Vyhlídka

Vyzkoušejte naše ubytování. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Fantazie

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Nabízíme kvalitní ubytovací služby v příjemném prostředí s možností řady zajímavých výletů do okolí. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kocour Desná, s.r.o. - Penzion U Kocoura

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Park

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr.Jana Szabová - AGENTURA ÁMOS - Penzion MIRJA

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Hajný - Hotel Racek

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Naše ubytovací zařízení se nachází v turisticky žádané lokalitě, kde je možné podnikat nejrůznější výlety do okolí. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. U nás si můžete zapůjčit i lodě. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Pokud je třeba, zajistíme možnost přistýlky. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v soukromí

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Lednice jsou součástí vybavení pokojů. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Dušejovská - Azyl - Pension Havelka

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar. Pokud je třeba, zajistíme možnost přistýlky. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Včelařský dvůr

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování v našich apartmánech. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Vinklar - Heros - Penzion & Kavárna U Dubu

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku