Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jana Zákoucká - Chata Ruměnka

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Don Felder

Doménou naší formy je ubytování. Zaměřujeme se na nabídku kvalitních jídel. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Koupelny jsou vybaveny vanou. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. Součástí našeho ubytování je i gril. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zámek Poruba

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Parkování máte volně k dispozici. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Top Equity, s.r.o.

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Iva Reitingerová - Penzion Gardena

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Perfektní čistota našeho ubytování je pro nás samozřejmostí. Naše firma Vám ochotně poradí s výběrem vhodného ubytování. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Grohman - Grohmanova bouda

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Zajišťujeme wellness pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kuželka

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. U nás můžete využívat i klimatizaci. Nabízíme dostupné ubytování. V ubytovacích prostorách je vám zpřístupněn kuchyňský kout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Capital Apartments

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Přijďte si prohlédnout nabídku našich apartmánů. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Matějček - Hotel Stadion

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veronika Březinová - Apartmá Horní 147

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku