Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lukáš Hořt - Pension H

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. V našem objektu organizujeme různá sportovní soustředění. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V jakékoli sezóně je vám k dispozici krytý bazén. Neotálejte s návštěvou našeho baru. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boučkova chalupa

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Nabízíme vybavenou kuchyň. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Své pokrmy si můžete snadno ohřát v mikrovlnné troubě. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUROVIA CS, a.s.

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování našeho personálu. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Uniservis Hradec Králové, a.s. - Hotel Astra

Naše firma se specializuje na ubytování. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Richard Lasák - Ubytovna L.G.D.

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Zajišťujeme také příjemné relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Pakosta - ubytování

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Štíty

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. Pokud se budete chtít ohřát, můžete využít náš krb. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Využijte i prostory společné kuchyně. Zajistíme Vám pronájem celé chaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Najman

Zabýváme se různými typy ubytování. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Ubytování v blízkosti přírody. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Kamluková - Hotel Hela

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Kvalitní ubytování a atraktivní prostředí v blízkosti přírody nám dává velký náskok před silnou konkurencí. Ubytujte se v našem příjemném prostředí ve kterém se budete cítit jako doma. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

REKO Kadaň

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku