Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion u Bouchače

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ivo Jakubík

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. K příjemnému ubytování vám můžeme doporučit i naše chaty. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rakurs, a.s. - Hotel Starosedlský Hrádek

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Bartoš

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. A kdybyste se u nás nudili, můžete si udělat nezapomenutelné výlety do okolí. Vlastní lednice je u nás samozřejmostí. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antoni - rodinný pension

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jozef Matiašek

Nabízíme vám také levné ubytování. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. Zabýváme se ubytováním v penzionech. Hledáte-li pěkné ubytování za rozumnou cenu, ideální bude využít našich služeb. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Burša - svět zábavy,relaxu a odpočinku Březůvky

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Nabízíme ubytování v pěkném hotelu. Záleží nám na tom, aby Vám jídlo z našeho rautu chutnalo. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Poskytujeme služby v oblasti cestovního ruchu a ubytování. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistická ubytovna TJ Slavoj

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Beseda

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Chcete-li si sami uvařit, můžete využívat náš kuchyňský kout. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Náš ubytovací objekt je vybaven i kulečníkem. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. V rámci ubytování nabízíme vlastní bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Kutlák

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku