Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Beseda

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Chcete-li si sami uvařit, můžete využívat náš kuchyňský kout. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Náš ubytovací objekt je vybaven i kulečníkem. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. V rámci ubytování nabízíme vlastní bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Eldorádo

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Spokojení zákazníci si objednali ubytování na naší chatě. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Slatina

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Navštivte nás a přesvědčte se o tom, jak příjemné prostředí nabízíme. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stiba - Hotel Slunce

Využijte naší nabídky ubytování. Čistota je u nás na prvním místě. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Poskytneme vám ubytování ve velmi příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Vápenky

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Ubytovaní mohou využívat společná sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Karnet

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Nabízíme dostupné ubytování. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Za jakéhokoli počasí je vám k dispozici naše pergola. Našim hostům je plně k dispozici zahrada.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Sonntag

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty. Nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování v našich apartmánech. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vin-produkt s.r.o.

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. V našem penzionu nabízíme kvalitní služby a ubytování za velmi příjemné ceny. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel u Velehradu

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Příjemné prostředí vám poskytne komfort pro chvíle odpočinku. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. U nás vždy najdete ubytování v čistotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna ABEX

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. U nás můžete využít i kuchyň. Naše ubytovací služby jsou kvalitní a rozsáhlé. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku