Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Irena Průchová-penzion

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miluše Čábelová - M Pension

Využijte našeho ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Ubytovaní hosté mohou volně používat i naši prádelnu. Zajděte si k nám do baru na drink. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SMHZ, spol. s r.o. - Hotel KATHAREIN

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování ochotně obslouží naše hosty a pomůže jim s ubytováním, případně zodpoví všechny dotazy. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Ubytování v našem kempu je vhodné pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovny HOSTES

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Zveme vás i k pobytům pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Konečná ,Pension U Sv. Jana

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Provozujeme ubytovací služby a čistota je u nás samozřejmostí. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milada Skýpalová - ubytování

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Naše ubytování se vyznačuje blízkostí k přírodě. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistická základna Littner

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Přinášíme Vám ubytovací služby s možností výletů do okolí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Neváhejte se ubytovat v blízkosti přírody. Ubytujte se v našem opravdu velmi příjemném prostředí. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Uher - Hotel Cherry

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. V případě potřeby vám můžeme nabídnout možnost přistýlky. U nás můžete využít levné ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Příjemná solná jeskyně je připravena pro naše hosty. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Praha

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Nabízíme pronájem apartmánů. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Poskytujeme ubytování na úrovni. U nás se vám dostane krásného levného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku