Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Danuše Janušová

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Využívejte také možnosti zaplavat si v krytém bazénu. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jindřiška Kolihová

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Vybavení zahrnuje sprchový kout. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Večer jistě oceníte klidné posezení u krbu. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

V Dolních

Jsme firma, nabízející služby ubytování. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. V našem baru budete jistě spokojeni. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Stašák - Penzion Orlice

Objednejte si u nás ubytování včas! V objektu je k dispozici společné sociální zařízení. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Návrší Znojmo

Penzion Na Návrší ve Znojmě nabízí výhodné ubytovací služby.Penzion se skládá ze 3 pokojů, kuchyňky,sociálního zařízení, parkoviště u domu, úschovnu kol,posezení na zahradě. Celková kapacita je 6-8 osob. Ubytování je nedaleko středu města a také Národního parku Podyjí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bukovanský mlýn

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdalena Jelínková

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Osvěžte se v bazénu, který naleznete v našem areálu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Inka

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Nabízíme ubytování v chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Frank-ubytování

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Darja Pavézková - Penzion U Řeky

Zařídíme pro Vás ubytování. V našem ubytování je jen příjemné prostředí. K dispozici Vám je společná kuchyň. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku