Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Hlohovec

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Přinášíme vám možnost parkování přímo u objektu. Náš gril je tu pro Vás. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Lískovice

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Krásný bazén je zahrnut v ceně našeho ubytování. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Neváhejte vyzkoušet také pochoutky z grilu! Naši vybavenou kuchyň jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace a penzion GARNET

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v našem vkusně zařízeném penzionu. Nabízíme ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL Troníček, s.r.o.

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. V prostředí našeho objektu se může uskutečnit i vaše oslava. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Česká republika

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Ochutnejte také naše vynikající občerstvení všeho druhu. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Beranů

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Stáj Pauzr

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. K dispozici je vám připravené ohniště. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kulka

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Z čistoty našeho ubytovacího zařízení budete nadšeni. Nabízíme příjemné prostředí s komfortními službami. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel SLAVIA, spol. s r.o.

Využijte našeho příjemného ubytování. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOMSTEEL, s.r.o.

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku