Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miluše Rybářová

Nabízíme možnost ubytování. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Halaxová s.r.o

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Konečně zaručeně čisté a komfortní ubytování. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EURO MEAL s.r.o.

Ubytujte se s naší firmou. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Perla

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. Zaručujeme vám příjemné a čisté společné sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Oása

Naše firma vám nabízí ubytování. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Marušky

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. S jídlem na našich rautech budete jistě spokojeni. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Vyhlídal

Využijte našeho pohodlného ubytování. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. Ubytování v příjemném prostředí pro celou rodinu. Poskytujeme služby v oblasti cestovního ruchu a ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STIBA, s.r.o.

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Poskytujme tipy na výlety do okolí. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny v oblíbené lokalitě. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Poříčí

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Můžete se připojit k wifi síti. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Koliba

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme ubytování v našem penzionu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku