Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eva Kubaštová

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denisa Dudová - Ubytování Pod Křížovým vrchem

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Libuše Jirschová - Penzion Eva

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Můžete si vybrat také ubytování v apartmánu. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Hudec - Penzion s restaurací Na Fürhaple

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kodrea, s.r.o. - Hotel Kodrea

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Zveme vás i k pobytům pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Šištíková

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vendulka Brothánková - penzion

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Uspořádáme pro vás i jakékoli společenské akce. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL MAXOV, spol. s r.o.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Pro volný čas je vám k dispozici kulečník. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Přibylová

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Disponujeme wifi připojením. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Endlicherová - ubytování

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou podniknout zajímavé výlety do okolí. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku