Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

František Burda - Rekreační středisko Máj

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Královský Dvůr s.r.o.

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agos, spol. s r.o. - Hotel Ostrov

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. V rámci našich ubytovacích služeb vyzkoušejte náš bar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Pazourková - Minipension Palma

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Stále pracujeme na tom, aby naše prostředí bylo příjemné. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Sylva

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. V rámci našich ubytovacích služeb jsme nezapomněli ani na bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Christ - Rekreační středisko Valdek

V našem ubytování se budete cítit jako doma. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Bosák

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá. Ubytování nabízíme ve vkusně zařízeném penzionu. V naší nabídce ubytování je zajištění parkování samozřejmostí. Nabízíme připojení k wifi síti. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Elysee

Využijte naší možnosti ubytování. Zajišťujeme ubytování v apartmánech. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Hosté mají k dispozici také vybavenou prádelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ludmila Frýdlová - Pension Frýdl

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Jsme vybaveni venkovním grilem. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ilona Rajská - ubytování - Penzion Rajský

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku