Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Accom Group, s.r.o.

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GASTONS s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. S ubytováním vám můžeme nabídnout i možnost polopenze. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Kaprová - Penzion u Kaprů

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Pomůžeme Vám s výběrem ubytování v hotelu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Vladislav Šlancar

Zabýváme se různými typy ubytování. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CENTRE PERFECT HOTELS s.r.o.

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Janka

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Libenský

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Hostům je také k dispozici naše zavedená solná jeskyně. Naši hosté si mohou pochutnat na našich vybraných jídlech. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Zaplavte si v našem vlastním bazénu. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Junek - Penzion Dřevěnka

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Poskytneme vám komfortní ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní čisté ubytování dostupné pro každého. U našich zaměstnanců se můžete na ochotu spolehnout. Hosté, kteří se u nás ubytují, mohou poznávat krásy zdejšího okolí díky pestré nabídce zajímavých výletů. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Lemon

Využijte našeho pohodlného ubytování. Lidský přístup a ochotu naleznete v našem příjemném prostředí. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku