Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Motel Vojkovice

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Nabízíme ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alžběta Hořejšová

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Skály

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybník - rekreační středisko

Ubytujte se s naší firmou. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. U nás si můžete zajistit kvalitní levné ubytování. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sladovna

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Rezervujte si naše oblíbené ubytovací služby včas. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Zabýváme se také pořádáním veškerých společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Baníková, ubytování

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Rádi vás zveme k posezení v našem útulném baru. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Stránský - ubytování na horách

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

agrocentrum OHRADA

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabízíme kvalitní kempování. Využijte naší nabídky levné přistýlky. U nás se vám dostane krásného levného ubytování. U nás si užijete i pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Švorc - v

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Běhavý - Hospoda na statku

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Pro příjemné vyplnění vašeho času stráveného u nás můžete využít zapůjčení lodiček. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku