Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jana Kaplanová - Pension JK Royal

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Ubytování v blízkosti přírody. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich ubytovacích služeb. Hledáte-li kvalitní ubytování za rozumnou cenu, v našem penzionu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Bořeň

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. U nás je možné i ubytování ve vybavených karavanech. Nabídka našeho kempu vás přesvědčí o vhodném místě pro váš letní pobyt. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. Vyzkoušejte ubytování v našem kempu. Poradíme Vám s výběrem ubytování na chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Paříž

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Lesní Zámeček

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Poznejte díky výletům do okolí blízké okolí našeho ubytovacího zařízení. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Česnek - Ubytovna

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Pro naše hosty máme parkování. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Volhejn - Penzion Jelenka

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kemp Kubánkův statek

Nabízíme kvalitní ubytování. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Disponujeme wifi připojením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Radostný

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. V blízkosti našeho ubytování najdete i přírodu. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ring

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Výlety do okolí a poznání okolní krajiny jsou součástí našich služeb. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Nabízíme vám příjemné prostředí našeho hotelu pro vaši dovolenou. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fores-KH, s.r.o.

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Ochotu máme připravenu pro všechny své zákazníky. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Užijte si krásnou přírodu v blízkosti našeho ubytování. Nabízíme dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku