Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Star Line - dětské rekreace, s.r.o.

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Využijte také ubytovacích služeb našeho rekreačního střediska. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LIPNO - IN, s.r.o.

Využijte našeho ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Samozřejmostí je možnost využití kuchyňského koutu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Neváhejte vyzkoušet také pochoutky z grilu! Můžete se připojit k wifi síti. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Pekárny

Využijte naší možnosti ubytování. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Šťastný - Penzion - restaurace Svaty Hubert - Penzion Svatý Hubert

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. U nás je možné uspořádat sportovní soustředění. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Gajda

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Stodůlka - Rekreační středisko penzion Koliba

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Annmars, s.r.o.

Využijte naší nabídky ubytování. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Nabízíme celoroční ubytování v našich příjemně a vkusně vybavených apartmánech. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Ondryáš - Ubytování U medvěda

Zařídíme pro Vás ubytování. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion.k

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. U nás si můžete zajistit i stravování přímo v objektu. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. U nás prožijete krásný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Viktor Krkoška-Nabídka ubytování

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku