Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vratislav Chudek - Horská chata Protěž

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Naše pokoje mají možnost přistýlky. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. U nás si můžete stravu vařit sami v zařízené kuchyňce. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Guth - Chata na Příchovicích

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Lidský přístup a ochotu naleznete v našem příjemném prostředí. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na čistotu a dodržování platných hygienických předpisů. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Lacinová - L Club - Penzion

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eliška Sločíková

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Můžete se připojit k wifi síti. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Pecina

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. V blízkosti našich ubytovacích služeb je největším lákadlem příroda. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chatka Ivánek č.3

Naše firma podniká v oblasti ubytování. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. U nás máte možnost také využívat lednici. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENZION RESTAURANT POD BOUBÍNEM

S naším ubytováním budete spokojeni. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Z našeho rekreačního střediska si odvezete jen příjemné zážitky. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kusovská

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Pokoje jsou vybavené lednicí. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Markéta Strašíková - Výměnek na statku

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

penzion U Holubů Nový Jičín

poskytujeme ubytování v Novém Jičíně s cenou od 390 Kč

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku