Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Agropenzion Lhotka pod Ondřejníkem

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Nabízíme stylové ubytování v blízkosti přírody. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doc. MVDr. Karel Bukovjan, CSc.

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

eFi Hotel

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Důsledně dbáme na čistotu ubytovacích prostor. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní za výhodné ceny v příjemném prostředí a s ochotným personálem. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v příjemném prostředí. Užijte si pobyt v naše hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Obecní dům

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Díky výborné rozloze našeho ubytovacího zařízení máte možnost uskutečnit řadu výletů do okolních míst. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST, s.r.o.

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. K našim službám patří nabídka levného ubytování. Využívat můžete společná sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Eliška

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. V rámci ubytování u nás máte k dispozici i gril. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Užijte si dovolenou v jednom z našich penzionů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura U NÁS

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Hledáte-li chatu pro vaši dovolenou, u nás je vám k dispozici. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel ATOM s.r.o.

Doménou naší formy je ubytování. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Avion

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. V našem hotelu budete s ubytováním spokojeni. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Naši ubytovaní hosté si u nás mohou dopřát výběr chutných jídel. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Využívat můžete i naši lednici. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku