Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ivan Klíma-ubytování

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. V rámci našich ubytovacích služeb vás ohromí bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Valek - Caravan Camp

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Milovníci přírody a koupání si jistě užijí skvělou dovolenou v našem kempu. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Lipno 11

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Počítat můžete také s možností parkování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Zajistíme Vám pronájem celého apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVS Františkovy Lázně, s.r.o. - Hotel Kamenný dům

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soňa Vařilová - Penzion U Sojků

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Bába - Ubytování

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. Zajistíme vám ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamp Obora Veltrusy, spol. s r.o.

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán "U Jezera"

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Nabízíme pohodlné ubytování. Naše kuchyň je plně vybavena. Nabízíme pronájem apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Fejtek - Hotel Goethe

Rádi vás u nás ubytujeme. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Využijte možnosti občerstvení v našem baru. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Vávrů - Penzion U Vávrů

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. K ubytování je možné využít i chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku