Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion MÁMA

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Hejzlarová, ubytování

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Zajistíme vám ubytování v blízkosti přírody. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Malá, chaty a chalupy

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Naši zákazníci oceňují nejenom kvalitu našich ubytovacích služeb, ale i pestrý výběr výletů do okolí, které nabízí zdejší překrásná lokalita. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme velký výběr chat k ubytování. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Vařeková - Chalupa pod Melechovem

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Nabízíme příjemné prostředí s komfortními službami. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Můžete využít také náš skvělý apartmán. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Jánky

Zařídíme pro Vás ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Apartmán od nás naplní Vaše představy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bayton, a.s. - Areál Hloubětín

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Nabízíme ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LIBRA - TEX Pension 65

Nabízíme možnost ubytování. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Zaručujeme vám, že u nás prožijete báječný rodinný pobyt. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gabriela Dvořáková - Ubytování Klášter

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Nabízíme příjemné prostředí s komfortními službami. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ladislav Kubiš - ubytování

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sněžka Felicity Hotel **** Špindlerův Mlýn

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. U nás najdete jedině příjemné prostředí. Ubytování na našem hotelu se pro vás stane příjemným zážitkem. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku