Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Oto Lupík - Omega

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Přijeďte k nám také na sportovní soustředění. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Lipno

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Zastánci vodních sportů jistě rádi využijí nabídky naší půjčovny lodí. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASTO Trade, s.r.o. - Farma Zahradnice

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V koupelně je k dispozici vana. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Machová - ubytování

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Zastánci vodních sportů jistě rádi využijí nabídky naší půjčovny lodí. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Pro cenově dostupnou dovolenou nabízíme levné ubytování. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Na Staré koleji

Zaměřujeme se na ubytování. Obslužte se dle své chuti z vybaveného minibaru. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Max

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Přílepek, Chaty a chalupy

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kučírek - ubytování

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Heřmanský - Revi

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Surf publishing, s.r.o. - Areál Hospůdky u SURFu

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Nabízíme ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku