Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kněžická chalupa

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme pohodlné ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Královský-Ubytování

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. Naše ubytování v příjemném prostředí Vám je k dispozici. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. Poskytneme vám komfortní ubytování v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Pumpy

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Horáková, Chaty a chalupy

Zařídíme pro Vás ubytování. Ubytování nabízíme v příjemně vybavených apartmánech. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. U nás máte možnost sjednat si hezké rekreační ubytování pro jednotlivce i skupiny. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská bouda Dvoračky

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Harant - ubytování v soukromí

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Z nízké ceny našeho krásného ubytování budete nadšeni. V rámci našeho ubytování je též možnost využití přistýlky. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Antonín Kunc - Pension U modřínů

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Zajišťujeme pobyty pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Smrček - Statek pod Javořicí

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod Paprskem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Štěpánek - Ubytování U Štěpánků

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku