Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Miloslava Fuksová

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Součástí našeho ubytování je i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Jeníčka Božena Lukešová

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. K dispozici je vám i společenská místnost. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na samotě u lesa

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Přinášíme vám možnost parkování přímo u objektu. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Přes den i za teplých večerů jistě využijete romantické venkovní posezení pod pergolou. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa El Dorádo

Využijte naší možnosti ubytování. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Přijďte si večer posedět k ohništi. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion H-Market

Naše společnost nabízí ubytování. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Zregenerujte své tělo příjemně v naší útulné infrasauně. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Počítat můžete také s možností parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Konečná - Penzión U Dračice

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Apartments

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Získali jsme mnoho spokojených hostů, kteří nás navštěvují opakovaně díky kvalitě ubytovacích služeb a atraktivní lokalitě v blízkosti přírody. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Naše apartmány představují dovolenou s maximálním komfortem. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Krásné - Schönthal

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Využijte možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Bodisch

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. Naše ubytování poskytuje zázemí s možností koupání. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý gril. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Jeseníky Kubeš

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. V rámci našich ubytovacích služeb vás ohromí bar. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku