Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion U Lesa

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Příjemné prostředí uvnitř i vně našeho ubytovacího zařízení. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Zajistíme Vám ubytování v penzionech. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Camping Frymburk

Nabízíme kvalitní ubytování. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Užijte si romantiku a zajistěte si loď z naší půjčovny. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Macáková

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby s jejichž kvalitou i ochotou našeho personálu jsou naši hosté maximálně spokojeni. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Tůma - Tusy - Drumel - Tůmův Chabeřický mlýn

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Poskytujeme ubytování v příjemném hotelu. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Drapák

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Přemysla

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Naše ubytování s příjemným prostředím tu je pro Vás. Nabízíme kvalitní ubytovací služby v příjemném prostředí s možností řady zajímavých výletů do okolí. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tomáš Holec - Autokemp Komorník

Využijte u nás služby na ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Zajišťujeme pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Patroch

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Užijte si dovolenou v jednom z našich apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL Zlatý kohout

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ušetřete za dovolenou pobytem v našem krásném kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Černošice

Využijte u nás služby na ubytování. Provozujeme také půjčovnu lodí. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku