Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Čestmír

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Ukážeme Vám vybavení našich chat k pronájmu. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Indra, ubytování v soukromí

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs, s.r.o.

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Ubytování na našem hotelu se pro vás stane příjemným zážitkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Avantreal, spol. s r.o.

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Vydejte se na výlet, poznávat přírodu a pamětihodnosti našeho okolí. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Sirius

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Naplánujte si dovolenou v našem kempu včas. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Tara

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. K dispozici Vám je náš gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Keller - Apartmá Keller

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Rádi ubytujeme školní skupiny. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Dvůr Krutěnice

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Výtečné nápoje z minibaru si můžete vychutnávat kdykoliv. Příjemné rande můžete ukončit v sympatickém baru u skleničky lahodného moku. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Liška

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Pro širokou veřejnost nabízíme levné ubytování. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Nosek - Penzion U Nosků - ubytování

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V našem baru si můžete dát alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku