Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diana Kezmičová

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Kromě tipů na výlety do okolí Vám poskytneme i menší mapu. Zaměřili jsme se na dokonalou čistotu našich ubytovacích služeb. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Hostinský - Hotel Slavie Potštejn

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá. Doporučujeme Vám kvalitní ubytování v našem hotelu. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Pozemní stavby - Předmostí

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Konečně zaručeně čisté a komfortní ubytování. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Kotrba - Privat

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Ingr - Tabořiště Mušov

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Neváhejte využít náš kemp!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp Ježov

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Ubytování vám zajistíme i v pěkných chatách. S ubytováním v našem kempu budete jistě spokojeni. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salagro Tour, spol. s r.o. - Hotel Pod Zvičinou

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Kopeček - Chalupa Vidnava

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Křížek - Pension Hubert

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku