Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Darkov

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Dáme Vám tipy na výlety do okolí. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Sikyta - Kovárna - Hotel Kovárna

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nabízíme velice čisté ubytování. Vydejte se na výlet, poznávat přírodu a pamětihodnosti našeho okolí. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu. Poskytujeme širokou nabídku ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový klub Jiskra - ubytovna

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Chlup - Penzion Floriánek

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné prostředí a vkusně zařízené pokoje. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našem penzionu. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Janoušková - Sluneční zátoka

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL PIVOVAR, s.r.o.

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme připojení k wifi síti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Butal

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Kavická - Ubytovna Hradlo

Nabízíme možnost ubytování. Příjemné prostředí vytváří pozitivní myšlenky. Pro příjemné chvíle nabízíme společenskou hru šipky. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Zientek - Penzion Na Stráni

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Zajistíme vám ubytování v blízkosti přírody. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Ubytujte se u nás, čeká na vás příjemné prostředí. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. V našem penzionu nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku