Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavlína Steinerová,ubytování

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Využijte možnost rodinných pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. K ubytování je možné využít i chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Celnice

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Kongresový sál vám bude k dispozici pro větší počet hostů. Posedět můžete i v našem baru. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Plavání v našem bazénu si opravdu užijete. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U České koruny

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Naše společnost, která poskytuje ubytování příjemném prostředí, získala řadu spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farma u lesa, a.s.

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Rádi pro vás připravíme vámi vybrané jídlo na grilu. V našem areálu můžete uspořádat i své oslavy. Vyzkoušejte dovolenou v našich apartmánech. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Antonín Cais - Chaty a chalupy

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Při návštěvě našeho ubytování poznáte náš ochotný přístup. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Zabýváme se velkou čistotou ubytování. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Urban - Privat - Chata Urban

Využijte naší nabídky ubytování. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Residence and Conference Inn

Zařídíme pro Vás ubytování. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Využijte výlety do okolí. Náš personál je velmi ochotný. Naše blízká příroda se Vám bude líbit. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i konferenční sál..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Smetana - Penzion Smetanův statek

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Krejsa

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Naše firma Vám ochotně poradí s výběrem vhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku