Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kovář - ubytování

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Zajistíme Vám pronájem celého apartmánu. Naše kuchyň je plně vybavena. Poskytujeme ubytování na úrovni. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel a restaurace Dobré Dny

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Talafa - Penzion Talafa

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Elektrické přípojky jsou standardně k dispozici ve všech našich ubytovacích prostorách. K ubytování je možné využít i chalupy. Součástí našeho zařízení je venkovní gril. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Jety 98

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Spolehněte se na naše útulné ubytování v čistotě. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Vaše děti budou na táboře v dobrých rukou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jánský - Ubytování Jánský

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Ubytujte se v našem kempu! Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Když na chalupu, tak jedině k nám. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Gabrielová-ubytování

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Schütz - Hotel Skála

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Čapka - Penzion Boženka

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. K vybavení našich koupelen patří vana. V každém pokoji je k dispozici lednice. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybník - rekreační středisko

Ubytujte se s naší firmou. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. U nás si můžete zajistit kvalitní levné ubytování. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku