Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Zlínský kraj)

Ubytovací služby Zlínský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mgr. Marina Dočekalová

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. Za naše prostředí a příjemné okolí vám ručíme. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. Máme pro vás připraveny tipy výletů do okolí. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. Nabízíme ubytovací služby v útulných prostorách blízko přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ranč Kostelany

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Zaměřujeme se na to, abyste byli s našimi službami vždy spokojeni. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Neváhejte skočit do našeho bazénu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Slavík

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel FIT s.r.o.

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. U nás se nebudete nikdy nudit, máte možnost výletů do okolí. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Konečně zaručeně čisté a komfortní ubytování. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel SPOLEČENSKÝ DŮM

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Spolehněte se na naše útulné ubytování v čistotě. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AKORD

Ubytujte se s naší firmou. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a pizzerie U ROMANY

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Ve volných chvílím u nás můžete využívat krytý bazén. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Zákazníci mají v oblibě kvalitu služeb v našem penzionu. U nás můžete využít i kuchyň. Naši hosté rádi využívají prostor útulného salonku. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Hubík - Vila Kriváň

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Rádi Vám poskytneme také naši lednici. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Janečka

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Příjemné odpoledne u nás můžete strávit i hrou minigolfu. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování na Valašské Senici

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Hostům je k dispozici udržovaný sprchový kout. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Samozřejmostí je možnost využití kuchyňského koutu. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Našim hostům nabízíme jako součást vybavení pokojů také lednici. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku