Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Zlínský kraj)

Ubytovací služby Zlínský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ivo Tydlačka - provoz jídelny

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Z nabídky našeho chutného občerstvení budete nadšeni. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování - Uherské Hradiště a okolí

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Parkhotel Zlín

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Můžete si vybrat také ubytování v apartmánu. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

POHÁRY-PS a Penzion U kurtu;

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. V našem penzionu nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CRISIS CONSULTING s.r.o.

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Zaměřujeme se na ubytování v apartmánech. Disponujeme wifi připojením. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Bařinách

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování v příjemném prostředí atraktivní lokality. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mechanizační služby, s.r.o.

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Poskytujeme komfortní ubytování za výhodné ceny v blízkosti přírody. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Smetánka

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Disponujeme wifi připojením. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Růžena Váňová - Apartmány

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Užijte si krásnou přírodu v blízkosti našeho ubytování. Náš kemp poskytuje pohodlné ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dvůr u Kříža

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. V rámci našich ubytovacích služeb vás ohromí bar. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je možnost využití kuchyňského koutu. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Využijte také možnosti příjemných posezení u krbu. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku